helprace - en to uk_UA translation catalogue (1415 entries)

en: Nothing here
uk_UA: Тут поки що нічого немає

en: Teams
uk_UA: Команди

en: Default Team
uk_UA: Стандартна команда

en: Name
uk_UA: Назва

en: Description
uk_UA: Опис

en: User participates in auto-assign
uk_UA: Користувач бере участь у автоматичному визначенні

en: User excluded from auto-assign
uk_UA: Користувача вилучено з автоматичного призначення

en: Remove
uk_UA: Вилучити

en: Edit
uk_UA: Редагувати

en: Delete
uk_UA: Видалити

en: Team
uk_UA: Команда

en: Members
uk_UA: Учасники

en: Created
uk_UA: Створено

en: Updated
uk_UA: Оновлено

en: Default
uk_UA: За замовчуванням

en: It's a collection of your agents. Use Teams to restrict agent access to tickets, content (Spaces) in the portal or use them in ticket business rules.
uk_UA: Це збірка ваших агентів. Використайте "Команди", щоб обмежити доступ агента до заявок, вмісту (Сфери) порталу або використати їх у правилах опрацювання заявок.

en: Learn more
uk_UA: Дізнатися більше

en: Agents
uk_UA: Агенти

en: Domains
uk_UA: Домени

en: Users with emails from specified domains will be assigned to the organization.
uk_UA: Користувачі, які мають листи з точно визначеними доменами будуть включені до огранізації.

en: Ticket Restrictions
uk_UA: Обмеження заявок

en: Notes
uk_UA: Примітки

en: Remove users with these domain(s) from organization: %s
uk_UA: Вилучити з організації користувачів з цими доменами: %s

en: Last reply %s by %s
uk_UA: Кінцева відповідь %s by %s

en: Change Groups
uk_UA: Змінити групи

en: Merge Into...
uk_UA: Об’єднатися у

en: Most Used Macros/Saved Replies
uk_UA: Найбільш використовувані макроси/збережені відповіді

en: Total Tickets
uk_UA: Загальна кількість квитків

en: Number of tickets with any activity (received, updated, replied, private notes added, attributes changed) by agents, users, or case rules.
uk_UA: Кількість заявок з будь-якою активністю (отримані, оновлені, відповідні, додані особисті нотатки, змінені атрибути) агентами, користувачами чи правилами реєстру.

en: New Tickets
uk_UA: Нові Заявки

en: Number of new tickets created by users and agents.
uk_UA: Кількість нових заявок, створених користувачами та агентами.

en: Tickets per Day
uk_UA: Кількість Заявок на День

en: Number of tickets created per day, on average.
uk_UA: Середня кількість заявок, створених за день.

en: New Users
uk_UA: Нові Користувачі

en: Number of new users created. Includes new signups, users created by agents, users created automatically, e.g. when ticket is opened.
uk_UA: Кількість нових користувачі. Включно нові реєстрації, користувачі, додані агентами, користувачі додані автоматично, напр. при появі заявки.

en: Busiest Day
uk_UA: Найбільш Зайнятий День

en: Day of week with largest number of tickets created.
uk_UA: День тижня з найбільшою кількістю нових заявок.

en: Busiest Time
uk_UA: Найбільш Зайнятий Час

en: 2-hour window with most tickets created, across all days.
uk_UA: 2-годинний проміжок з найбільшою кількістю нових заявок протягом дня.

en: Busiest Time of Day
uk_UA: Найбільш завантажений час доби

en: Less Busy
uk_UA: Менш Зайнятий

en: More Busy
uk_UA: Більш Зайнятий

en: Quietest
uk_UA: Найспокійніший

en: Busiest
uk_UA: Найбільш зайнятий

[ctx: Ticket Report. Hint for 'Busiest Time of Day']
en: Day and time of week with largest number of tickets created.
uk_UA: Час та день тижня з найбільшою кількістю нових заявок.

en: %s ticket | %s tickets
uk_UA[0]: %s заявка
uk_UA[3]: заявки

en: Most Used Tags
uk_UA: Найуживаніші теги

en: Most Active Customers
uk_UA: Найактивніші Користувачі

en: Good
uk_UA: Добре

en: Bad
uk_UA: Погано

[ctx: e.g. 'Previous: 32%']
en: Previous: %s
uk_UA: Попередні: %s

en: %s rating | %s ratings
uk_UA[0]: %s рейтинг
    %s рейтинги

en: Satisfaction ratings are currently disabled
uk_UA: Відсоток вдоволеності наразі вимкнено

en: Unassigned
uk_UA: Нерозподілені

en: Customer
uk_UA: Клієнт

en: Agent
uk_UA: Агент

note: A button, which can be clicked to add a comment
en: Comment
uk_UA: Коментувати

en: Title
uk_UA: Заголовок

en: Start a 15-day Free Trial!
uk_UA: Розпочати 15-денну безкоштовну пробну версію!

note: Click this button to upgrade your subscription plan
en: Upgrade
uk_UA: Змінити план

en: Space
uk_UA: Розділ

en: Icon
uk_UA: Іконка

en: Change
uk_UA: Змінити

en: Reset to Default
uk_UA: Відновити за замовчуванням

en: Restrictions
uk_UA: Обмеження

en: Save
uk_UA: Зберегти

en: Cancel
uk_UA: Відмінити

en: Decline
uk_UA: Відхилити

en: Spam
uk_UA: Спам

[ctx: User activity record]
en: Replied
uk_UA: Відповів на

[ctx: User activity record]
en: Marked Best
uk_UA: Позначено як найкращий

[ctx: User activity record]
en: Commented
uk_UA: Прокоментував

[ctx: User activity record]
en: Voted
uk_UA: Проголосував

[ctx: User activity record]
en: Unvoted
uk_UA: Відкликав голос

[ctx: User activity record]
en: Followed
uk_UA: Підписався

[ctx: User activity record]
en: Changed Status
uk_UA: Змінив статус

[ctx: User activity record]
en: Posted
uk_UA: Опублікував

[ctx: User activity record]
en: Signed Up
uk_UA: Зареєструватися

en: Commented %s Reply
uk_UA: Прокоментував %s Відповісти

en: Changed Status
uk_UA: Змінити Статус

en: Field
uk_UA: Поле

en: Date
uk_UA: Дата

en: Users
uk_UA: Користувачі

en: Label
uk_UA: Мітка

en: Add
uk_UA: Додати

en: Country
uk_UA: Країна

en: Job Title
uk_UA: Посада

en: City
uk_UA: Місто

en: Phone
uk_UA: Телефон

en: Address
uk_UA: Адреса

en: Organization Website
uk_UA: Веб-сайт організації

en: Message
uk_UA: Повідомлення

en: Subject
uk_UA: Тема

en: Tag
uk_UA: Тег

en: Color
uk_UA: Колір

en: No results found for %s
uk_UA: Нічого не знайдено для %s

en: %1$s result found for %2$s | %1$s results found for %2$s
uk_UA[0]: %1$s результат знайдений для %2$s
uk_UA[1]: %1$s результати знайдено для %2$s
uk_UA[3]: %1$s результатів знайдено для %2$s

en: We recommend using a shared inbox like support@company.com or billing@company.com.
uk_UA: Радимо використовувати спільну електронну пошту, до прикладу  support@company.com чи billing@company.com.

en: Company Support
uk_UA: Служба Підтримки

en: Important Step to Continue
uk_UA: Важливий крок для продовження

en: Copy
uk_UA: Копіювати

en: Need help?
uk_UA: Потрібна допомога?

en: %2$sNow%3$s, setup auto-forwarding of emails from %1$s to
uk_UA: %2$sЗараз%3$s, налаштувати автоматичне пересилання електронних листів з %1$s на

en: We will send an email to %s and make sure it arrives in your Helprace account.
uk_UA: Ми надішлемо електронного листа %s і переконаємося що він відобразиться у вашому Helprace акаунті.

en: Mailbox
uk_UA: Поштова Скринька

en: Built-in address can not be changed
uk_UA: Вбудована адреса не може бути змінена

en: Forwarding
uk_UA: Переслати

en: Test
uk_UA: Перевірити

en: From
uk_UA: Від

en: Host
uk_UA: Хост

en: Login
uk_UA: Вхід

en: Password
uk_UA: Пароль

en: Success
uk_UA: Вдало

en: Failed
uk_UA: Помилка надсилання

en: Delivery
uk_UA: Доставка

en: strongly recommended
uk_UA: Наполегливо рекомендуємо

en: Everything's OK!
uk_UA: Все добре!

en: No SPF record found
uk_UA: SPF даних не знайдено

en: Type
uk_UA: Тип

en: recommended
uk_UA: рекомендовано

en: optional
uk_UA: необов'язковий

en: Confirmed
uk_UA: Підтверджено

en: Wildcard
uk_UA: Шаблон

en: or
uk_UA: або

en: Assignee
uk_UA: Виконувач

en: Live preview of condition match
uk_UA: Динамічний перегляд виконання умов

en: Requester
uk_UA: Замовник

en: Received
uk_UA: Отримано

en: Status
uk_UA: Статус

en: Hide preview
uk_UA: Приховати попередній перегляд

en: Remove Condition
uk_UA: Видалити умову

en: Remove Action
uk_UA: Видалити дію

en: Conditions
uk_UA: Умови

en: Add Condition
uk_UA: Додати умову

en: Meet ANY of the following conditions
uk_UA: Виконайте БУДЬ-ЯКУ із наступних умов:

en: Preview match for the conditions above
uk_UA: Подивитися збіги для вказаних вище умов

en: Actions
uk_UA: Дії

en: Perform these actions
uk_UA: Виконати наступні дії

en: Add Action
uk_UA: Додати дію

en: Inactive Rules
uk_UA: Неактивні правила

en: There are no active rules
uk_UA: Немає активних правил

en: Active Rules
uk_UA: Активні правила

en: Triggers
uk_UA: Тріггери

en: Automations
uk_UA: Автоматизації

en: Business Hours
uk_UA: Робочий час

en: Time Zone
uk_UA: Часовий пояс

en: Show All
uk_UA: Показати Все

en: Skip All
uk_UA: Пропустити Все

en: Completed
uk_UA: Виконані

en: Skipped
uk_UA: Прпущені

en: Skip
uk_UA: Пропустити

en: more
uk_UA: ще

en: Settings & Features
uk_UA: Налаштування та Функції

en: Best Reply
uk_UA: Найкраща Відповідь

en: This reply is marked as best
uk_UA: Ця відповідь була позначена як найкраща

note: Space, channel and category of a topic as shown in feedback widget. E.g. "Posted in General > Knowledge Base > Getting Started"
en: Posted in
uk_UA: Опубліковано в

note: e.g. Posted [11 months ago]
en: Posted %s
uk_UA: Опубліковано %s

en: Updated %s
uk_UA: Оновлено %s

en: Following
uk_UA: Підписан

en: Send Message
uk_UA: Надіслати Повідомлення

en: Category
uk_UA: Категорія

en: Triggers perform an action when a ticket is created or updated. For example, a trigger can send an email notification to CEO an urgent ticket has been received. The order of triggers is important. A trigger can change one ticket's property, activating another trigger in the process. You can change the order of triggers by dragging them.
uk_UA: Тріггери роблять якусь дію при створенні або зміні тікета. Наприклад, тріггер може відправляти email повідомлення виконавчому директору, якщо було отримано терміновий тікет. Черговість тікетів дуже важлива. Тріггер може змінювати властивість тікета, тим самим запускаючи інший тріггер. Ви можете змінити черговість тріггерів перетягуючи їх.

en: Automations perform an action after a specified amount of time after a ticket has been created or updated. An automation can close a ticket four days after it has been marked as Solved. The order of automations is important. An automation can change one ticket's property, activating another automation in the process. You can change the order of automations by dragging them.
uk_UA: Автомації виконують якусь дію через заданий час після створення або зміни тікета. Наприклад, автомація може закривати тікет через чотири дні після того, як він буде відмічений як вирішений. Черговість автомацій дуже важлива. Автомація може змінити властивість тікета, тим самим запускаючи іншу автомацію. Ви можете змінити черговість автомацій перетягуючи їх.

en: Export
uk_UA: Експорт

en: Requester details
uk_UA: Докладніше про замовника

en: Summary
uk_UA: Зміст

en: Ticket summary
uk_UA: Зміст заявки

en: Replies
uk_UA: Відповіді

en: Number of replies and notes
uk_UA: Кількість відповідей та приміток

en: Ticket status
uk_UA: Статус заявки

en: Assigned team / agent
uk_UA: Призначена команда / агент

en: Date ticket updated
uk_UA: Дата оновлення заявки

en: Ticket number
uk_UA: Номер заявки

en: Ticket type
uk_UA: Тип тікета

en: Date ticket created
uk_UA: Дата створення заявки

en: Solved
uk_UA: Опрацьовано

en: Date ticket solved
uk_UA: Дата опрацювання заявки

en: Answered
uk_UA: З відповіддю

en: Last reply date
uk_UA: Дата останньої відповіді

en: Waiting
uk_UA: В очікуванні

en: Updated by Agent
uk_UA: Оновлено Агентом

en: Date ticket last updated by agent
uk_UA: Дата останнього оновлення квитка агентом

en: Updated by Requester
uk_UA: Оновлено Замовником

en: Date ticket last updated by requester
uk_UA: Дата останнього оновлення заявки замовником

en: Inbox address
uk_UA: Адреса вхідних повідомлень

en: Groups
uk_UA: Групи

en: Requester's user groups
uk_UA: Групи замовника

en: Organization
uk_UA: Організація

en: Requester's organization
uk_UA: Організіція замовника

en: This is a sample ticket created by you
uk_UA: Це приклад тікета, створеного вами

en: This is the first ticket message.
uk_UA: Це перше повідомлення в тікеті.

en: This is the first reply. Ticket status has also been changed to Open.
uk_UA: Це перша відповідь. Статус тікета при цьому був змінений на "Відритий".

en: This is a private comment added on your behalf. It is visible to employees only. Ticket priority has also been changed to Urgent. You can view a ticket's complete history by clicking the All Events in the ticket.
uk_UA: Це приватний коментар, доданий від вашого імені. Його видно лише вам та вашим колегам. Крім того, пріоритет тікета був змінений на "Терміновий". Кнопка "Усі події" покаже повну історію змін тікета.

en: This is the latest reply for this ticket.
uk_UA: Це остання відповідь на цей тікет.

en: My Topics
uk_UA: Мої теми

en: Hot Topics
uk_UA: Гарячі теми

en: New Topics
uk_UA: Нові теми

en: Top Topics
uk_UA: Найпопулярніші теми

en: Activity
uk_UA: Активність

en: Activity in All Topics
uk_UA: Активність у всіх темах

en: Updates
uk_UA: Новини

en: My Questions
uk_UA: Мої питання

en: Hot Questions
uk_UA: Гарячі питання

en: New Questions
uk_UA: Нові питання

en: Frequently Asked Questions
uk_UA: Найчастіші питання

en: Answered Questions
uk_UA: Питання з відповідями

en: Unanswered Questions
uk_UA: Питання без відповіді

en: Activity in Questions
uk_UA: Активність у питаннях

en: My Problems
uk_UA: Мої проблеми

en: Hot Problems
uk_UA: Гарячі проблеми

en: New Problems
uk_UA: Нові проблеми

en: Common Problems
uk_UA: Поширені проблеми

en: Acknowledged Problems
uk_UA: Визнані проблеми

en: Problems in Progress
uk_UA: Проблеми в процесі вирішення

en: Solved Problems
uk_UA: Вирішені проблеми

en: Activity in Problems
uk_UA: Активність у проблемах

en: My Ideas
uk_UA: Мої ідеї

en: Hot Ideas
uk_UA: Гарячі ідеї

en: Top Ideas
uk_UA: Популярні ідеї

en: New Ideas
uk_UA: Нові ідеї

en: Accepted Ideas
uk_UA: Прийняті ідеї

en: Closed Ideas
uk_UA: Закриті ідеї

en: Activity in Ideas
uk_UA: Активність в ідеях

en: Praise
uk_UA: Подяки

[ctx: Topic filter]
en: My
uk_UA: Мої

[ctx: Topic filter]
en: Hot
uk_UA: Гарячі

[ctx: Topic filter]
en: New
uk_UA: Нові

[ctx: Topic filter]
en: Top
uk_UA: Найкращі

[ctx: Topic filter]
en: Frequently Asked
uk_UA: Часто задаються

[ctx: Topic filter]
en: Answered
uk_UA: Відповідь надана

[ctx: Topic filter]
en: Unanswered
uk_UA: Без відповідей

[ctx: Topic filter]
en: Common
uk_UA: Поширені

[ctx: Topic filter]
en: Acknowledged
uk_UA: Визнані

[ctx: Topic filter]
en: In Progress
uk_UA: У процесі

[ctx: Topic filter]
en: Solved
uk_UA: Вирішені

[ctx: Topic filter]
en: Accepted
uk_UA: Прийняті

[ctx: Topic filter]
en: Closed
uk_UA: Закриті

en: Auto-assign ticket on agent's reply
uk_UA: Автоматично призначати агента відповідальним при відповіді на тікет

en: Auto Reply
uk_UA: Автоматична відповідь

en: Your request (#{$ticket.id}) has been received and is being reviewed by our support staff. You can check it by clicking this link:
uk_UA: Ваш запит (#{$ticket.id}) отримано та наразі розглядається нашо службою підтримки. Перевірити за посиланням:

en: To add additional comments, reply to this email.
uk_UA: Щоб додатки коментар - дайте відповідь на цей лист.

en: Notify requester about public reply
uk_UA: Повідомляти замовника про публічну відповідь

en: Notify agent about any reply
uk_UA: Повідомляти агента про будь-яку відповідь

en: You're an agent. You have received a new reply on the ticket (#{$ticket.id}).
uk_UA: Ви агент. Ви отримали нову відповідь на тікет (#{$ticket.id}).

en: Notify agent of assignment
uk_UA: Повідомити агента про призначення відповідальним

en: You have been assigned to this ticket (#{$ticket.id}).
uk_UA: Ви призначені відповідальним по цьому тікету (#{$ticket.id}).

en: Here's the full ticket thread:
uk_UA: Повний текст обговорення з тікету:

en: Notify all agents of received request
uk_UA: Повідомити усіх агентів про новий запит

en: A ticket (#{$ticket.id}) by {$ticket.requester.name} has been received. It is unassigned.
uk_UA: Отримано тікет (#{$ticket.id}) від {$ticket.requester.name}. Виконавця не призначено.

en: Close ticket 4 days after it has been solved
uk_UA: Закрити тікет через 4 дні після того, як він був вирішений

en: This is an email to remind you that your request (#{$ticket.id}) is pending and awaits your feedback.
uk_UA: Ми нагадуємо вам, що ваш запит (#{$ticket.id}) знаходиться в очікуванні та чекає на вашу відповідь.

en: Here's a reminder of what your request was about:
uk_UA: Нагадуємо про що був ваш запит:

en: This is an email to remind you that your request (#{$ticket.id}) has been pending for 5 days and awaits your feedback.
uk_UA: Ми нагадуємо вам, що ваш запит (#{$ticket.id}) знаходиться в очікуванні 5 днів та чекає вашої відповіді.

en: Request customer satisfaction rating
uk_UA: Запит рейтингу задоволеності клієнтів

en: How would you rate the support you received?
uk_UA: Як би ви оцінили рівень отриманої підтримки?

en: Hello {$ticket.requester.name},
uk_UA: Привіт {$ticket.requester.name},

en: We'd love to know what you thought! Please rate your customer service experience by clicking on the appropriate link:
uk_UA: Ми хотіли б знати, що ви думаєте! Будь ласка, оцініть якість обслуговування, натиснувши на відповідне посилання:

[ctx: Sample automation (send a follow-up to the requester of a pending ticket after 24 hours)]
en: Pending notification 24 hours
uk_UA: Нагадування про очікування відповіді через 24 години

[ctx: Sample automation (send a follow-up to the requester of a pending ticket after 5 days)]
en: Pending notification 5 days
uk_UA: Нагадування про очікування відповіді через 5 днів

en: All Unsolved
uk_UA: Усі невирішені

en: My Unsolved
uk_UA: Мої невирішені

en: Recently Updated
uk_UA: Нещодавно оновлені

en: Recently Solved
uk_UA: Нещодавно вирішені

en: Pending
uk_UA: В очікуванні

en: Ticketing System
uk_UA: Тікет Система

en: Allows you to keep track and of all your customer's requests, whether they originate from email or your user portal. Collect, manage and respond to tickets in a feature-packed help desk. Feels like regular email, but with added shortcuts, productivity and collaboration tools.
uk_UA: Дозволяє вам відстежувати усіх ваших клієнтів, незалежно від того, надходять вони з електронних листів чи порталу користувача. Отримуйте квитки, керуйте та відповідайте на них, використовуючи систему обробки запитів наповнену функціями під зав'язку. Працювати з нею також легко, як зі звичайною електронною поштою. При цьому вона містить зручні інструменти для продуктивної співпраці.

en: Tackle support requests with a helpdesk
uk_UA: Вирішуйте питання з техпідтримкою Helprace

en: <p>Assign tickets to team members, close tickets after a period of inactivity following resolution or send follow-ups automatically when certain conditions are met. Save time with macros: they allow agents to insert saved replies and change multiple ticket properties with one click. Enhance agent productivity with custom case rules. Service Level Agreements (SLA) allow you to track your team's performance and meet support goals.</p><p>You can even use our helpdesk interface or your own email client to manage or respond to tickets.</p>
uk_UA: <p>Призначуйте тікети членам команди, закривайте тікети через певний час відсутності активності після того, як тікет вирішено, або відправляйте нагадування автоматично за певних умов. Заощаджуйте час за допомогою макросів: вони дають можливість агентам вставляти збереженні відповіді та змінювати декілька параметрів тікета одночасно. Підвищуйте продуктивність агентів, використовуючи довільні тригери та автоматизації. Угода про рівень послуг (SLA) дає можливість оцінювати продуктивність вашої команди та досягати високих результатів.</p><p>Ви навіть можете керувати тікетами та відповідати на них просто відповідаючи на листи, коли це більш зручно, ніж користуватися панеллю адміністратора.</p>

en: Tickets management in the admin panel
uk_UA: Керування тікетами на панелі адміністратора

en: Customer sees all his requests in their private area
uk_UA: Клієнт бачить всі свої запити у приватній області

en: Smart suggestions are displayed when customer is composing a ticket
uk_UA: В той час, коли клієнт пише тікет, праворуч динамічно оновлюється перелік топіків, які можуть бути корисними

en: Customer Community
uk_UA: Співтовариство Клієнтів

en: Let your customers be heard. Build a branded platform for crowd-sourced support. Listen to ideas, address concerns and engage users right on your website. Make your community either public, visible to internal staff or to registered users only. Create separate communities for multiple products.
uk_UA: Дайте можливість вашим клієнтам бути почутими. Побудуйте фірмову платформу з групою підтримки. Прислухайтеся до ідей, вирішуйте проблеми та долучайте клієнтів прямо на вашому сайті. Зробіть ваше співтовариство публічним, доступним зареєстрованим користувачам чи відкритим лише для співробітників компанії. Створюйте окремі співтовариства для різних продуктів.

en: Collect feedback from your user base
uk_UA: Збирайте відгуки від ваших користувачів

en: <p>Understand what your customers want and build a better product. Allow users to ask and answer questions, report and solve problems, suggest and vote for ideas, and share their love for your product. Votes draw attention to the most frequently asked questions, the top popular ideas and most useful replies. Agents can mark user replies as best and have them show up at the top. Extremely useful for busy topics with many responses.</p><p>Also, users can search the user portal and submit feedback without leaving your site.</p>
uk_UA: <p>Зрозумійте чого хочуть ваші клієнти та створіть найкращий продукт. Дайте можливість користувачам запитувати та відповідати на питання, повідомляти про проблеми та вирішувати їх, пропонувати ідеї та голосувати за них, а також ділитися словами вдячності за ваш продукт. Голоси привертають увагу до найбільш популярних запитань, до самих популярних ідей та до найбільш корисних відповідей. Агенти можуть відмічати відповіді користувачів як найкращі і тоді вони будуть показані вище за інші. Це особливо корисна можливість для топіків з високою активністю користувачів.</p><p>Також, користувачі можуть шукати інформацію на порталі та відсилати відгуки не залишаючи вашого сайту.</p>

en: Community management in the admin panel
uk_UA: Керування спільнотою на панелі адміністратора

en: Community channels on the main User Portal page
uk_UA: Канали спільноти на головній сторінці порталу користувача

en: Knowledge Base
uk_UA: База Знань

en: Centralize company literature in one place. Share documentation with staff members and build a self-service portal for your users. Say it all with rich text, cloud-hosted images, powerful search, attached files and videos.
uk_UA: Зберіть усі документи в одному місці. Діліться документацією з співробітниками та збудуйте портал самообслуговування для ваших користувачів. Використовуйте форматований текст, який зберігається у хмарі зображення, потужний пошук, прикріплені файли та відео.

en: A place for all your company literature
uk_UA: Найкраще місце для всієї документації вашої компанії

en: <p>The Helprace Knowledge Base gives your company a platform to upload articles, white papers, user guides or compile an FAQ database. This is a searchable knowledge base with a visual article editor, categories, tags, feedback and discussions. Article usefulness rating and voting lets you gauge the quality of your knowledge base content.</p><p>With a knowledge base your customers are given an opportunity to benefit from a full self-service experience before they are forced to call support or submit &amp; open a ticket.</p>
uk_UA: <p>База знань Helprace надає вашій компанії платформу для публікації статей, технічних документів, керівництв користувача чи складання бази ЧаВо. Ця база знань з можливістю пошуку, візуальним редактором статей, категоріями, тегами, зворотнім зв'язком та дискусіями. Рейтинг корисності статей та голосування дають можливість вам оцінювати якість вмісту вашої бази знань.</p><p>З базою знань ваші клієнти отримають можливість вирішити свої питання самостійно та швидко, до того як їм доведеться дзвонити у технічну підтримку чи відкривати тікет.</p>

en: User Portal with a knowledge base
uk_UA: Портал користувача з базою знань

en: Managing knowledge base in the admin panel
uk_UA: Керівництво базою знань з панелі адміністратора

en: Acknowledge and solve
uk_UA: Визнати і вирішити

en: Thanks for contacting us! If you have any questions, feel free to reply. I'll be happy to help!
uk_UA: Дякуємо за звернення до нас! Якщо у вас виникли питання, не соромтеся, щоб відповісти. Я буду радий допомогти!

en: Request more details
uk_UA: Запитати подробиці

en: I'm afraid I need more information regarding your issue. Could you please provide more details? I'll get on it right away.
uk_UA: Мені знадобиться додаткова інформація щодо вашої проблеми. Не могли б ви описати її докладніше? Я відразу ж займуся пошуком рішення.

en: High priority incident
uk_UA: Інцидент з високим пріоритетом

en: Thank you for bringing this to my attention! This is a high priority issue for our team. I'll personally see to it that it gets resolved and report to you as soon as possible.
uk_UA: Дякую за те, що ви повідомили про це мене. Ця задача є пріоритетною для нашої команди. Я особисто прослідкую за рішенням цієї задачі та повідомлю вам як можна швидше.

en: Customer reminder
uk_UA: Нагадування клієнту

en: Sorry, but I haven't heard from you for some time. Would you like us to consider this request solved? In either case, I hope to hear back from you.
uk_UA: Вибачте, але я не отримував від вас відповіді протягом деякого часу. Чи можна вважати цей запит вирішеним? Я буду радий отримати вашу відповідь у будь-якому разі.

en: In 10 minutes
uk_UA: Через 10 хвилин

en: In 20 minutes
uk_UA: Через 20 хвилин

en: In 30 minutes
uk_UA: Через 30 хвилин

en: In 40 minutes
uk_UA: Через 40 хвилин

en: In 50 minutes
uk_UA: Через 50 хвилин

en: In 1 hour
uk_UA: Через годину

en: In 1.5 hours
uk_UA: Через півтори години

en: In 3 days
uk_UA: Через 3 дні

en: In 4 days
uk_UA: Через 4 дні

en: In 5 days
uk_UA: Через 5 днів

en: In 6 days
uk_UA: Через 6 днів

en: In 1 week
uk_UA: За тиждень

en: In 10 days
uk_UA: За 10 днів

en: In 2 weeks
uk_UA: За 2 тижні

en: In 3 weeks
uk_UA: За 3 тижні

en: In 1 month
uk_UA: За місяць

en: In 2 months
uk_UA: За 2 місяці

en: In 3 months
uk_UA: За 3 місяці

en: Welcome to our new user portal!
uk_UA: Ласкаво просимо на наш новий портал користувача!

en: Welcome to our brand-new user portal! Here, you can submit private requests directly to our help desk, ask a question or share your ideas in our community. You can report problems or give praise, too!
uk_UA: Ласкаво просимо до нашого нового порталу користувача! Тут ви маєте можливість відправляти особисті запити безпосередньо до нашої служби підтримки, задавати питання та ділитися ідеями у нашій спільноті. Також ви можете повідомляти о проблемах та залишати відгуки!

en: First knowledge base article.
uk_UA: Перша стаття бази знань.

en: This is your first knowledge base article. You and your colleagues can create knowledge base articles with rich text, images, videos, tables, etc. here.
uk_UA: Це перша стаття у вашій базі знань. Ви та ваші колеги можуть створювати статті бази знань використовуючи форматування, зображення, відео, таблиці та багато іншого.

en: Questions
uk_UA: Питання

en: Feel free to ask your questions
uk_UA: Будь-ласка, запитуйте будь що

en: Have a question? Let us know. You will be provided with a list of possible matches and might find your answer. If not, your question will be submitted and answered.
uk_UA: Є питання? Повідомте нас. Вам буде представлений перелік можливих збігів та, можливо, ви знайдете потрібну відповідь. Якщо ні, ваше питання буде відправлено та дана відповідь.

en: Ideas
uk_UA: Ідеї

en: You are welcome to share your ideas
uk_UA: Запрошуємо вас поділитися своїми ідеями

en: Feel free to suggest improvements to our product or service. Users can discuss your suggestion and vote for and against it. We'll look at it, too.
uk_UA: Не соромтесь пропонувати ідеї для покращення нашої продукції чи послуг. Користувачі можуть обговорювати ваші пропозиції та голосувати за чи проти них. Ми також їх активно читаємо та оновлюємо.

en: Problems
uk_UA: Проблеми

en: Have a problem? Please share it with us and we will do our best to solve it!
uk_UA: Є проблеми? Будь-ласка, поділіться з нами і ми зробимо все можливе, щоб вирішити її!

en: Looking for a solution to your problem? Start by writing it here. Chances are someone has experienced it in the past and will help you resolve it.
uk_UA: Шукаєте вирішення вашої проблеми? Опишіть її тут. Скоріше за все, є ті, хто стикався з нею в минулому і допоможе вам з вирішенням.

en: Enjoying our service? Tell everyone about it!
uk_UA: Подобається наш сервіс? Розкажіть всім!

en: Share your love and appreciation of our work through Praises. Have we answered your questions and addressed your concerns in a timely manner? Leave us a praise!
uk_UA: Оцініть нашу роботу публікацією вдячного відгуку. Ми відповіли на ваші запитання та вирішили проблеми своєчасно? Залиште свій відгук!

en: Add Mailbox
uk_UA: Додати поштову скриньку

en: Invite Teammates
uk_UA: Запросити Друзів

en: Get the most of your trial by playing with it together with your colleagues
uk_UA: Отримайте максимум з пробної версії, використовуючи її з колегами

en: Restrict Access
uk_UA: Обмежити Доступ

en: Invite Customers
uk_UA: Запросіть Користувачів

en: Promote your community. The more customers participate, the more objective feedback you get
uk_UA: Просувайте вашу спільноту. Чим більше користувачів, тим більше об'єктивних відгуків

en: Tickets & Email Management
uk_UA: Заявки та Керування Поштою

en: Mailboxes
uk_UA: Поштові Скриньки

en: Inbox
uk_UA: Вхідні

en: Support Address
uk_UA: Адреса Служби Підтримки

en: Emails
uk_UA: Електронні адреси

en: Set up mailboxes and email delivery options
uk_UA: Налаштуйте скриньки та параметри надсилання листів

en: Ticket Filters
uk_UA: Фільтри Заявок

en: Notifications
uk_UA: Сповіщення

en: Reminders
uk_UA: Нагадування

en: Templates
uk_UA: Шаблони

en: Messages
uk_UA: Повідомлення

en: Tags
uk_UA: Теги

en: Tickets
uk_UA: Тікети

en: Saved Responses
uk_UA: Збережені Відповіді

en: Common Replies
uk_UA: Часті Відповіді

en: Fast Answers
uk_UA: Швидкі Відповіді

en: Standard Responses
uk_UA: Стандартні Відповіді

en: Macros
uk_UA: Макроси

en: Manage Macros
uk_UA: Керування Макросами

en: Automatic workflows
uk_UA: Автоматині робочі процеси

en: Satisfaction Rating
uk_UA: Рейтинг задоволеності

en: Happiness
uk_UA: Щастя

en: Auto Responders
uk_UA: Авто відповіді

en: Notify the user their email has been received
uk_UA: Сповіщати користувача, що їх лист було отримано

en: Email Templates
uk_UA: Шаблони електронної пошти

en: HTML Template
uk_UA: HTML-шаблон

en: Community
uk_UA: Спільнота

en: Forums
uk_UA: Форуми

en: Product
uk_UA: Продукт

en: Service
uk_UA: Сервіс

en: Department
uk_UA: Відділ

en: Separate discussion boards for your customers and teams
uk_UA: Розділяйте дошки обговорень для ваших користувачів та команд

en: Manage and customize tags
uk_UA: Керування та налаштування тегів

en: Knowledgebase
uk_UA: База знань

en: Documentation
uk_UA: Документація

en: Products
uk_UA: Продукти

en: Spaces
uk_UA: Розділи

en: Votes
uk_UA: Голоси

en: Voting
uk_UA: Голосування

en: Was this article helpful?
uk_UA: Чи була ця стаття корисною?

en: Article Comments
uk_UA: Коментарі до Статті

en: Answers
uk_UA: Відповіді

en: Discussions
uk_UA: Обговорення

en: Move
uk_UA: Перемістити

en: Change Order
uk_UA: Змінити Порядок

en: User Portal
uk_UA: Портал користувача

en: Branding
uk_UA: Брендінг

en: User Portal Title
uk_UA: Заголовок користувальницького порталу

en: Home Page
uk_UA: Головна Сторінка

en: Customization
uk_UA: Оздоблення

en: We are Here to Help
uk_UA: Ми тут, щоб допомогти

en: New Members
uk_UA: Нові Учасники

en: Select what appears in your user portal
uk_UA: Обирайте, що з'являється на вашому користувацькому порталі

en: Design
uk_UA: Дизайн

en: Styles
uk_UA: Стилі

en: Domain Alias
uk_UA: Особистий домен

en: Employees
uk_UA: Працівники

en: Admins
uk_UA: Адміністратори

en: Owners
uk_UA: Власники

en: Manage your team members
uk_UA: Керуйте членами вашої команди

en: User Groups
uk_UA: Користувацькі Групи

en: Societies
uk_UA: Спільноти

en: Authentication
uk_UA: Аутентифікація

en: Social Authentication
uk_UA: Соціальна авторизація

en: Signup
uk_UA: Реєстрація

en: User login options
uk_UA: Параметри входу користувача

en: Anonymous Access
uk_UA: Анонімний доступ

en: Posting w/o Signup
uk_UA: Публікація без реєстрації

en: Allow users to post to community without sign in or sign up
uk_UA: Дозволити користувачам розміщувати записи без входу та реєстрації в системі

en: IP Restrictions
uk_UA: Обмеження за IP-адресою

en: Access Restrictions
uk_UA: Обмеження доступу

en: Integration
uk_UA: Інтеграція

en: Apps
uk_UA: Додатки

en: Applications
uk_UA: Застосунки

en: Time Tracking
uk_UA: Облік Часу

en: API Keys
uk_UA: Ключі API

en: Rate Limit
uk_UA: Обмеження частоти

en: Feedback Widget
uk_UA: Віджет зворотнього зв'язку

en: General
uk_UA: Загальне

en: Language
uk_UA: Мова

en: Localization
uk_UA: Локалізація

en: Translation
uk_UA: Переклад

en: Subscription & Billing
uk_UA: Підписка та Сплата

en: Select Plan
uk_UA: Обрати тарифний план

en: Change Subscription
uk_UA: Змінити Підписку

en: Update Payment Details
uk_UA: Оновити дані оплати

en: Billing Cycle
uk_UA: Платіжний Цикл

en: Credit Card
uk_UA: Кредитна картка

en: Invoices
uk_UA: Рахунки

en: Download receipts or receive them by email
uk_UA: Завантажуйте чеки або отримайте їх на пошту

en: Close Account
uk_UA: Закрити Обліковий Запис

en: Delete Account
uk_UA: Видалити Обліковий запис

en: Incidents with priority less than Urgent must be assigned to an agent within 24 hours and solved within 120 hours
uk_UA: Не термінові інциденти повинні бути призначені агенту протягом 24 годин та вирішені протягом 120 годин

en: Tickets with priority less than Urgent must be assigned to an agent immediately and solved within 1 hour
uk_UA: Не термінові тікети повинні бути призначені агенту негайно та вирішені протягом 1 години

en: Urgent tickets must be assigned to an agent immediately and solved within 1 hour
uk_UA: Термінові тікети повинні бути призначені агенту негайно та вирішені протягом 1 години

en: All tickets must be assigned to an agent within 1 hour and solved within 2 hours
uk_UA: Усі тікети повинні бути призначені агенту протягом 1 години та вирішені протягом 2 годин

note: e.g. _43 votes_ from 21 people
en: %s vote | %s votes
uk_UA[0]: %s голос
uk_UA[1]: %s голоси
uk_UA[3]: %s голосів

en: You found this helpful
uk_UA: Ви знайшли це корисним

en: You found this unhelpful
uk_UA: Ви знайшли це марним

en: change vote
uk_UA: змінити голос

en: %1$s out of %2$s found this helpful
uk_UA: Для %1$s з %2$s це було корисно

en: Select Channel
uk_UA: Оберіть Канал

en: This topic will be posted publicly.
uk_UA: Ця тема буде опублікована публічно.

en: This request will be submitted privately.
uk_UA: Цей запит буде надіслано у приватному порядку.

en: Submit a Request
uk_UA: Надіслати запит

en: Select Category
uk_UA: Оберіть Категорію

en: Uncategorized
uk_UA: Без категорії

en: Post
uk_UA: Опублікувати

en: Attachments
uk_UA: Додатки

en: Select %s your post relates to
uk_UA: Оберіть %s, до якого відноситься ваш пост

en: By submitting this form you agree to the collection and processing of your personal data according to %sour policy%s.
uk_UA: Надсилаючи цю форму, ви погоджуєтесь на збір та обробку ваших персональних даних відповідно до %s нашої політики  %s.

[ctx: Selecting how many votes give to a new topic]
en: Votes
uk_UA: Голоси

en: %s Attachment | %s Attachments
uk_UA[0]: %s Вкладка
uk_UA[1]: %s вкладки
uk_UA[3]: %s вкладок

en: Confirmation
uk_UA: Підтвердження

en: Share by Email
uk_UA: Відправити через Email

en: Stop following this and unsubscribe from email notifications
uk_UA: Відписатися від повідомлень електронною поштою

en: Follow this and subscribe to email notifications
uk_UA: Відстежувати та підписатися на повідомлення по email

en: Follow
uk_UA: Підписатися

en: Topic not found.
uk_UA: Тема не знайдена.

[ctx: Topic unfollow button]
en: Following
uk_UA: Ви підписані

[ctx: Response button]
en: Reply
uk_UA: Відповісти

en: Replies with the most votes first
uk_UA: Спочатку відповіді з найбільшою кількістю голосів

en: New replies first
uk_UA: Спочатку нові відповіді

en: Replies in the order they were provided
uk_UA: Відповіді у хронологічному порядку

en: Topic is closed for comments
uk_UA: Тема закрита для коментування

[ctx: Replies sorting]
en: Votes
uk_UA: Голоси

[ctx: Replies sorting]
en: Newest
uk_UA: Спочатку нові

[ctx: Replies sorting]
en: Oldest
uk_UA: Спочатку старі

en: %s reply | %s replies
uk_UA[0]: %s відповідь
uk_UA[1]: %s відповіді
uk_UA[3]: %s відповідей

en: Best
uk_UA: Найкращий

en: Unmark as Best
uk_UA: Зняти відмітку " найкраща відповідь"

en: Mark as Best
uk_UA: Відмітити як кращу відповідь

en: You like this
uk_UA: Вам це подобається

en: you may not vote for your replies
uk_UA: Ви не можете голосувати за свої відповіді

en: You and %s person like this | You and %s people like this
uk_UA[0]: Вам та %s людині це подобається
uk_UA[1]: Вам та %s людям це подобається
uk_UA[3]: Вам та %s людям це подобається

en: %s person likes this | %s people like this
uk_UA[0]: %s людині це подобається
uk_UA[1]: %s людям це подобається
uk_UA[3]: %s людям це подобається

en: Like
uk_UA: Подобається

en: Don't Like
uk_UA: Не подобається

en: You don't like this
uk_UA: Вам це не подобається

en: You and %s person don't like this | You and %s people don't like this
uk_UA[0]: Вам та %s людині це не подобається
uk_UA[1]: Вам та %s людям це не подобається
uk_UA[3]: Вам та %s людям це не подобається

en: %s person doesn't like this | %s people don't like this
uk_UA[0]: %s людині це не подобається
uk_UA[1]: %s людям це не подобається
uk_UA[3]: %s людям це не подобається

en: Your Reply
uk_UA: Ваша Відпоідь

en: You support this
uk_UA: Ви підтримуєте це

en: You voted against this
uk_UA: Ви проголосували проти

en: %s vote from You | %s votes from You
uk_UA[0]: %s голос від вас
uk_UA[1]: %s голоси від вас
uk_UA[3]: %s голосів від вас

note: e.g. 43 votes _from 21 people_
en: from %s person | from %s people
uk_UA[0]: від %s людини
uk_UA[1]: від %s людей
uk_UA[3]: від %s людей

note: e.g. Last reply [10 days ago] by [John Smith]
en: Last reply %1$s by %2$s
uk_UA: Остання відповідь %1$s від %2$s

en: + %s more
uk_UA: + ще %s

en: Email addresses, separated by comma, space or semicolon.
uk_UA: Email адреси, розділені комами, пробілами чи крапкою з комою.

en: Role
uk_UA: Роль

en: Primary
uk_UA: Первинний

[ctx: Label, e.g. for a phone number or email]
en: General
uk_UA: Загальний

[ctx: Label, e.g. for a phone number or email]
en: Personal
uk_UA: Персональний

[ctx: Label, e.g. for a phone number or email]
en: Work
uk_UA: Робочий

[ctx: Label, e.g. for a phone number or email]
en: Other
uk_UA: Інший

en: Categories
uk_UA: Категорії

en: All Topics
uk_UA: Всі теми

en: Stats
uk_UA: Статистика

en: Company Participation
uk_UA: Участь Компанії

en: Supporters
uk_UA: Прихильники

en: People participating
uk_UA: Учасники обговорення

en: Employees helping
uk_UA: Співробітники, що допомагають

[ctx: Activity filter]
en: Replies
uk_UA: Відповіді

en: Related Topics
uk_UA: Схожі теми

en: Manage in Admin Panel
uk_UA: Керувати в адмін-панелі

en: Are you sure you want to mark this as spam?
uk_UA: Ви впевнені, що бажаєте відмітити це як спам?

en: Send
uk_UA: Надіслати

en: Refresh
uk_UA: Оновити

en: Sign Up
uk_UA: Реєстрація

en: Open a ticket with us.
uk_UA: Відкрийте тікет з вашим питанням або проблемою.

en: A confirmation code has been sent to your email. To associate this email with your user account, copy-paste the confirmation code below.
uk_UA: Ми надіслали вам email з кодом підтвердження. Скопіюйте його в поле нижче, для зв'язку цієї електронної адреси з вашим аккаунтом.

en: Enter your registered email and we'll send you password reset instructions.
uk_UA: Введіть вашу зареєстровану email-адресу і ми вишлемо вам інструкції для скидання пароля.

en: Forgot your password?
uk_UA: Забули пароль?

en: Please, enter your email below. We need it only during your first sign in.
uk_UA: Будь-ласка, введіть ваш email нижче. Це необхідно лише при першій авторизації.

en: Search
uk_UA: Пошук

[ctx: Topic status (question)]
en: Answered
uk_UA: Мають відповідь

[ctx: Topic status (idea)]
en: Under Review
uk_UA: Розглядається

[ctx: Topic status (idea)]
en: Planned
uk_UA: Планується

[ctx: Topic status (idea)]
en: Started
uk_UA: Розпочата

[ctx: Topic status (idea)]
en: Completed
uk_UA: Завершено

[ctx: Topic status (idea)]
en: Declined
uk_UA: Відхилена

[ctx: Topic status (problem)]
en: Acknowledged
uk_UA: Визнана

[ctx: Topic status (problem)]
en: In Progress
uk_UA: В процесі

[ctx: Topic status (problem)]
en: Solved
uk_UA: Вирішено

[ctx: Topic status]
en: Unanswered
uk_UA: Без відповіді

note: Activity entry when someone added a comment to another user reply. e.g. [Commented] Peter Jackson's reply to.
en: %s's reply to
uk_UA: відповідь %s на

[ctx: Topic status (KB article)]
en: Published
uk_UA: Опублікована

[ctx: Topic status (KB article)]
en: Unpublished
uk_UA: Не опублікована

[ctx: Topic status]
en: No Status
uk_UA: Немає статусу

en: What's New?
uk_UA: Що нового?

en: We've found some topics that might be helpful to you. Do they help?
uk_UA: Ми знайшли декілька тем, які можуть бути вам цікаві. Що скажете?

en: Continue Posting...
uk_UA: Продовжити Публікацію...

en: Request
uk_UA: Запит

en: Search...
uk_UA: Пошук...

en: Submit Ticket
uk_UA: Створити Тікет

en: Nothing found
uk_UA: Нічого не знайдено

en: Posted %1$s about %2$s
uk_UA: Додано %1$s про %2$s

en: Authorization Required
uk_UA: Потрібна авторизація

en: Please login to access.
uk_UA: Будь-ласка, авторизуйтесь для доступу.

en: Forbidden
uk_UA: Заборонено

en: Under Maintenance
uk_UA: Проходять технічні роботи

en: Please try one of the following suggestions
uk_UA: Будь-ласка спробуйте одну з таких пропозицій

en: Use more general search terms
uk_UA: Використовуйте більш загальні фрази

en: If you are using a filter, try clearing or adjusting the filter
uk_UA: Якщо ви використовуєте фільтр, спробуйте налаштувати чи очистити його

en: Add Email
uk_UA: Додати Email

en: Current Password
uk_UA: Поточний пароль

en: New Password
uk_UA: Новий пароль

en: State / Province
uk_UA: Штат / область

[ctx: Topic filter]
en: All
uk_UA: Всі

[ctx: Topic filter]
en: Under Review
uk_UA: Розглядаються

[ctx: Topic filter]
en: Planned
uk_UA: Заплановані

[ctx: Topic filter]
en: Started
uk_UA: Розпочато

[ctx: Topic filter]
en: Completed
uk_UA: Завершені

[ctx: Topic filter]
en: Declined
uk_UA: Відхилені

[ctx: Topic filter]
en: No Status
uk_UA: Без статусу

[ctx: Activity filter]
en: All Actions
uk_UA: Всі дії

[ctx: Activity filter]
en: Posted
uk_UA: Опубліковано

[ctx: Activity filter]
en: Replied
uk_UA: Відповів

[ctx: Activity filter]
en: Commented
uk_UA: Прокоментував

[ctx: Activity filter]
en: Voted
uk_UA: Проголосував

[ctx: Activity filter]
en: Following
uk_UA: Підписки

en: Make Primary
uk_UA: Зробити Основним

en: Verification Email Sent
uk_UA: Лист підтвердження надіслано

en: Resend
uk_UA: Надіслати повторно

en: Verified
uk_UA: Підтверджено

en: Email Notifications
uk_UA: Email Повідомлення

en: Send me emails to my primary email address about new replies on topics I have posted, replied to, or followed.
uk_UA: Я хочу отримувати на мій основний email повідомлення про нові відповіді до моїх тем, а також до тем, на які я відповідав чи слідкую.

en: Send as a digest email once a day (rather than an immediate notification for a single event).
uk_UA: Надсилати загальний email-дайджест один раз на день (замість окремих повідомлень про кожну подію).

en: Email Notifications for Employees
uk_UA: Email-повідомлення для співробітників

en: Send me emails to my primary email address about:
uk_UA: Надсилайте повідомлення на мою основну email-адресу про:

en: All new topics (including status changes)
uk_UA: Усі нові теми (включаючи зміни статусу)

en: All new replies and comments (including status changes)
uk_UA: Усі нові відповіді та коментарі (включаючи зміни статусу)

en: %s Team
uk_UA: Команда %s

note: 4 employees helping 32 users
en: %s employee helping | %s employees helping
uk_UA[0]: %s працівник допомагає
uk_UA[1]: %s працівника допомагають
uk_UA[3]: %s працівників допомагають

note: 4 employees helping 32 users
en: %s user | %s users
uk_UA[0]: %s користувачу
uk_UA[1]: %s користувачам
uk_UA[3]: %s користувачам

en: If you authorized your social media accounts to login to this portal, you can remove these associations here.
uk_UA: Якщо ви дозволили авторизацію в цьому порталі за допомогою ваших соціальних акаунтів, ви маєте можливість відкликати запит на цій сторінці.

[ctx: Activity filter]
en: All
uk_UA: Всі

[ctx: Activity filter]
en: Topics
uk_UA: Теми

[ctx: Activity filter]
en: Comments
uk_UA: Коментарі

[ctx: Activity filter]
en: Votes
uk_UA: Голоси

[ctx: Activity filter]
en: Followed
uk_UA: Підписки

en: Profile
uk_UA: Профіль

[ctx: User stats]
en: Topics
uk_UA: Теми

[ctx: User stats]
en: Replies
uk_UA: Відповіді

[ctx: User stats]
en: Following
uk_UA: Підписан

en: Emails & Notifications
uk_UA: Email-адреса та повідомлення

en: Change Password
uk_UA: Змінити пароль

en: External Accounts
uk_UA: Зовнішні облікові записи

en: Upload
uk_UA: Завантажити

en: Use Gravatar
uk_UA: Використовувати Gravatar

en: + %s more employee | + %s more employees
uk_UA[0]: + ще %s співробітник
uk_UA[1]: + ще %s співробітника
uk_UA[3]: + ще %s співробітників

en: + %s community member | + %s community members
uk_UA[0]: + %s учасник спільноти
uk_UA[1]: + %s учасника спільноти
uk_UA[3]: + %s учасників спільноти

note: e.g. Joined [25 days ago]
en: Joined %s
uk_UA: Приєднався %s

en: Not a member yet?
uk_UA: Ви ще не з нами?

en: Join the Community to
uk_UA: Приєднатися до спільноти для того щоб

en: Get your questions answered
uk_UA: Отримати відповіді на ваші запитання

en: Learn from others' experience
uk_UA: Вчитися на досвіді інших

en: Track topics of your interest
uk_UA: Відслідковувати цікаві теми

en: Receive the latest news
uk_UA: Отримувати останні новини

en: Engage in discussions
uk_UA: Брати участь у дискусіях

en: Use your knowledge to help others
uk_UA: Використовувати свої знання, щоб допомогти іншим

en: Join Community
uk_UA: Долучитися

en: Channel
uk_UA: Канал

en: All Channels
uk_UA: Всі канали

en: All Categories
uk_UA: Усі категорії

en: Content
uk_UA: Вміст

en: Replies and Comments
uk_UA: Відповіді та Коментарі

en: Time
uk_UA: Час

en: Any Date
uk_UA: Будь-яка дата

en: Last 24 Hours
uk_UA: Останні 24 години

en: Last 48 Hours
uk_UA: Останні 48 годин

en: Last Week
uk_UA: Минулий тиждень

en: Last Month
uk_UA: Минулий місяць

en: Last 6 Months
uk_UA: Останні 6 місяців

en: Last Year
uk_UA: Останній рік

en: Last 2 Years
uk_UA: Останні 2 роки

note: Description for the Time field on the user portal search results page.
en: Created or edited within the range.
uk_UA: Створено чи змінено протягом зазначеного часу.

en: Filter
uk_UA: Фільтрувати

en: Clear
uk_UA: Очистити

[ctx: General use]
en: Topics
uk_UA: Теми

en: Refine Your Search
uk_UA: Параметри пошуку

[ctx: Ticket filter]
en: Open
uk_UA: Відриті

[ctx: Ticket filter]
en: Answered
uk_UA: Мають відповідь

[ctx: Ticket filter]
en: Solved
uk_UA: Вирішені

[ctx: Ticket filter]
en: All
uk_UA: Всі

en: Participation
uk_UA: Участь

en: Go back and try to login again
uk_UA: Повернутися назад і спробувати увійти ще раз

en: Select an image area for your avatar.
uk_UA: Оберіть область зображення для вашого аватару.

en: Enter page number and hit Enter
uk_UA: Введіть номер сторінки та натисніть Enter

en: Page %1$s of %2$s
uk_UA: Сторінка %1$s з %2$s

en: There are no topics of this kind. Be the first to %1$spost%2$s
uk_UA: Немає жодної заданої теми. Будьте першим%1$sдодайте%2$s

en: Avatar
uk_UA: Аватар

en: Displaying: %1$s-%2$s of %3$s
uk_UA: Відображення: %1$s-%2$s з %3$s

en: Today
uk_UA: Сьогодні

en: Yesterday
uk_UA: Вчора

en: Older than a week
uk_UA: Більше одного тижня

[ctx: Topic activity record]
en: Deleted
uk_UA: Видалено

en: Signed in as...
uk_UA: Ви увійшли як...

en: Logout
uk_UA: Вихід

note: New Helprace account registration.
en: Account Registration
uk_UA: Реєстрація Аккаунта

en: Export Ready for Download
uk_UA: Експорт готовий до завантаження

en: You can download the exported file here:
uk_UA: Ви можете завантажити експортований файл тут:

en: Confirm Your Email Address
uk_UA: Підтвердити свою email адресу

en: To confirm your email please click this link (or copy and paste the URL into your browser):
uk_UA: Щоб підтвердити свою електронну пошту, будь ласка, натисніть це посилання (або скопіюйте та вставте URL-адресу у вікні браузера):

en: You've recently added a new email address into your account in %s.
uk_UA: Ви нещодавно додали новий адрес електронної пошти у свій аккаунт %s.

en: You are an agent. Add a comment by replying to this email or %1$sview ticket in admin panel%2$s.
uk_UA: Ви є агентом. Додайте коментар, відповів на цей email чи %1$відрийте цей тікет у панелі адміністратора %2$s.

en: Your Email Verification Code
uk_UA: Ваш код підтвердження email

en: Please copy and paste this code into the "Confirmation Code" box on the email verification screen to confirm your email.
uk_UA: Скопіюйте та вставте цей код у поле "Код підтвердження" на сторінці перевірки електронної пошти, щоб підтвердити вашу email адресу.

en: Invitation to %s
uk_UA: Запрошення в %s

en: You have been invited to %s. To accept the invitation click this link (or copy and paste the URL into your browser):
uk_UA: Ви були запрошені на сайт %s. Для того, щоб прийняти запрошення, натисніть на це посилання (чи скопіюйте та вставте URL-адресу у вікні браузера):

en: Please save it for your records.
uk_UA: Будь-ласка, збережіть його для обліку.

en: The invoice for time period of %1$s - %2$s is attached to this email.
uk_UA: Рахунок за проміжок часу між %1$s - %2$s додається до цього електронного листа.

en: Your payment for Helprace %s subscription came through.
uk_UA: Ваша сплата за підписку на Helprace %s пройшла успішно.

en: Your recent payment for your Helprace subscription didn't go through, unfortunately.
uk_UA: Остання оплата згідно вашої підписки на Helprace не пройшла, на жаль.

en: Please update your payment details at your earliest convenience to receive uninterrupted service.
uk_UA: Будь-ласка, поновіть платіжну інформацію при першій нагоді, щоб продовжити роботу без перебоїв.

en: Thank you!
uk_UA: Дякуємо!

en: You can do that on the %1$sSubscription & Billing%2$s page of your Helprace account.
uk_UA: Ви можете зробити це на сторінці %1$sПідписка та Сплата%2$s вашого аккаунту Helprace.

en: Hi %s
uk_UA: Привіт %s

en: <p>Hi there! You've just added this email address to your Helprace account.</p>
    <p>Now you need to setup email forwarding. Please check the settings of your email program or service and set up automated email forwarding to your Helprace account (i.e. %1$s). If you need further assistance, check our %2$semail forwarding guide%3$s or reply to this email and we'll get back to you.</p>
uk_UA: <p>Вітаємо! Ви щойно додали цю email адресу до свого облікового запису Helprace.</p>
    <p>Теперь вам потрібно налаштувати пересилання електронної пошти. Перевірте параметри вашої email програми або сервісу та налаштуйте автоматизовану пересилку електронної пошти на адресу вашого облікового запису Helprace (тобто %1$s). Щоб отримати додаткову інформацію перегляньте нашу %2$sстаттю про пересилку пошти%3$s або надішліть відповідь на цей лист, і ми зв'яжемося з вами.</p>

en: Password Reset Request
uk_UA: Відновлення Доступу

en: If you did not ask to reset your password, simply ignore this email.
uk_UA: Якщо ви не просили змінити пароль, просто ігноруйте цей лист.

en: We've received a request to reset the password for your %s account. To reset your password please click this link (or copy and paste the URL into your browser):
uk_UA: Ми отримали запит на зміну пароля до вашого аккаунту %s. Для зміни пароля, будь-ласка, натисніть на це посилання (або скопіюйте та вставте URL-адресу у вікні вашого браузера):

note: You're seeing this within an email when someone has shared a topic with you. e.g. "John Doe (john@doe.com) shared this with you"
en: %1$s (%2$s) shared this with you
uk_UA: %1$s (%2$s) поділився з вами цим

en: Admin
uk_UA: Адміністратор

en: Unsubscribe
uk_UA: Відписатися

en: Confirm Your Registration
uk_UA: Підтвердіть реєстрацію

en: To confirm your registration on %s website please click this link (or copy and paste the link text into your web browser address bar):
uk_UA: Для того, щоб підтвердити реєстрацію на сайті %s, будь-ласка, натисніть тут (або скопіюйте та  вставте текст посилання у строку адреси вашого браузера):

en: Yes
uk_UA: Так

en: No
uk_UA: Ні

note: This is a checkbox available to the end-user on a request page. If it is checked, the request (ticket) will be solved after the end-user submits a reply to the ticket.
en: Consider this request solved
uk_UA: Мій запит вирішено та може бути закритим

en: Your vote has been saved. You can also add a comment about the quality of service you received
uk_UA: Ваш голос був збережений. Ви також можете додати коментар щодо отриманої якості обслуговування

[ctx: Label, e.g. for a phone number or email]
en: Home
uk_UA: Головна сторінка

[ctx: Label, e.g. for a phone number or email]
en: Mobile
uk_UA: Мобільний телефон

[ctx: Label, e.g. for a phone number or email]
en: Fax
uk_UA: Факс

[ctx: Label, e.g. for a phone number or email]
en: Pager
uk_UA: Пейджер

en: ZIP / Postal Code
uk_UA: Поштовий індекс

en: User has been blocked and cannot login to User Portal
uk_UA: Користувач був заблокований та не може увійти в портал користувача

en: Blocked
uk_UA: Заблокований

en: User was invited but haven't joined the community yet
uk_UA: Користувач був запрошений, але ще не приєднався до співтовариства

en: Invited
uk_UA: Запрошений

en: User
uk_UA: Користувач

en: File
uk_UA: Файл

en: People
uk_UA: Користувачі

en: Your message will be sent to the ticket requester
uk_UA: Ваше повідомлення буде відправлено ініціатору тікета

en: Your note will be visible to agents only
uk_UA: Вашу замітку буде видно тільки агентам

en: CC
uk_UA: Копія

en: Attach File
uk_UA: Прикріпити файл

[ctx: Response message]
en: Reply
uk_UA: Відповідь

en: Search Query
uk_UA: Пошуковий запит

en: Sort by
uk_UA: Упорядкувати за

en: Ascending
uk_UA: За зростанням

en: Descending
uk_UA: За спаданням

en: Drop Here
uk_UA: Перетягніть сюди

en: Tags: Add
uk_UA: Тегі: Додати

en: Tags: Set
uk_UA: Тегі: Задати

en: Tags: Remove
uk_UA: Тегі: Видалити

en: To
uk_UA: Кому

en: Cause
uk_UA: Причина

en: Next
uk_UA: Вперед

en: Ticket #%1$s has been deleted by %2$s
uk_UA: Тікет №%1$s було видалено %2$s

en: Ticket #%s has been deleted
uk_UA: Тікет №%s було видалено

note: Reason for email suspension
en: Detected as spam
uk_UA: Розпізнається як спам

en: Not Spam
uk_UA: Не спам

en: Restore
uk_UA: Відновити

en: Via
uk_UA: Через

en: Draft saved
uk_UA: Чернетку збережено

en: You need to submit the ticket to save your changes
uk_UA: Відправте тікет щоб зберегти зміни

en: Got it
uk_UA: Зрозуміло

en: Question
uk_UA: Питання

en: Problem
uk_UA: Проблема

en: Incident
uk_UA: Інцидент

en: Task
uk_UA: Завдання

en: Delete All
uk_UA: Видалити все

en: Insert Link
uk_UA: Вставити посилання

en: View
uk_UA: Переглянути

en: Access to this topic is restricted
uk_UA: Доступ до цієї теми обмежено

en: This topic is not visible on your user portal
uk_UA: Ця тема не відображається на порталі користувача

en: CCs
uk_UA: Копії

en: Priority
uk_UA: Пріоритет

en: Trigger
uk_UA: Тригер

en: Automation
uk_UA: Автоматизація

en: Offered
uk_UA: Запропоновано

en: Unoffered
uk_UA: Незапропоновано

en: via
uk_UA: через

en: Header
uk_UA: Хедер

en: Email notification
uk_UA: Email повідомлення

en: Current User
uk_UA: Поточний користувач

en: Non Restricted Agents
uk_UA: Не обмежені агенти

en: Size
uk_UA: Розмір

en: Available placeholders
uk_UA: Доступні змінні

en: Use placeholders to insert frequently used information into your text.
uk_UA: Змінні слугують задля вставки у текст використовуваної інформації.

en: Ticket subject.
uk_UA: Тема тікету.

en: Ticket message.
uk_UA: Повідомлення тікета.

en: Ticket URL in the Admin Panel (for an agent).
uk_UA: URL-адреса тікета у панелі адміністратора (для агентів).

en: Ticket URL in the User Portal (for the requester).
uk_UA: URL-адреса тікета у порталі користувача (для адміністраторів).

en: Unique ticket ID.
uk_UA: Унікальний ID тікета.

en: The source channel of the ticket. E.g.:
uk_UA: Вихідний канал тікета. Наприклад:

en: Ticket status.
uk_UA: Cтатус тікета.

en: Ticket priority.
uk_UA: Пріоритет тікета.

en: Ticket type.
uk_UA: Тип тікета.

en: All comments.
uk_UA: Усі коментарі.

en: All comments (formatted).
uk_UA: Усі коментарі (з форматуванням).

en: Latest comment.
uk_UA: Останній коментар.

en: Latest comment (formatted).
uk_UA: Останній коментар (з форматуванням).

en: Latest public comment.
uk_UA: Останній публічний коментар.

en: Latest public comment (formatted).
uk_UA: Останній публічний коментар (з форматуванням).

en: Previous public comment.
uk_UA: Передостанній публічний коментар.

en: Previous public comment (formatted).
uk_UA: Передостанній публічний коментар (з форматуванням).

en: All public comments, latest first.
uk_UA: Усі публічні коментарі, спочатку свіжі.

en: All public comments (formatted), latest first.
uk_UA: Всі публічні коментарі (за форматуванням), спочатку свіжі.

en: All comments except last comment, latest first.
uk_UA: Усі коментарі, окрім останнього, спочатку свіжі.

en: All comments (formatted) except last comment, latest first.
uk_UA: Усі коментарі (з форматуванням) окрім останнього, спочатку свіжі.

en: Your Helprace account name (subdomain).
uk_UA: Ім'я аккаунта Helprace (cабдомен).

en: Ticket assignee full name (if any).
uk_UA: Повне ім'я виконувача тікета (якщо є).

en: Ticket requester full name.
uk_UA: Повне ім'я ініціатора тікета.

en: Ticket requester email.
uk_UA: Email ініціатора тікета.

en: Ticket submitter full name.
uk_UA: Повне ім'я відправника тікета.

en: Ticket CCs.
uk_UA: Отримувачі копій тікета.

en: Ticket CC emails.
uk_UA: Адреси отримувачів копій тікета.

en: Ticket CC names.
uk_UA: Імена отримувачів копій тікета.

en: All tags of the ticket.
uk_UA: Усі теги тікета.

en: Ticket create time.
uk_UA: Час створення тікета.

en: Ticket create timestamp.
uk_UA: Тимчасова мітка створення тікета.

en: Ticket update time.
uk_UA: Час оновлення тікета.

en: Ticket updated timestamp.
uk_UA: Тимчасова мітка оновлення тікета.

en: Returns 1 if a request to rate the ticket satisfaction has been sent or 0 otherwise.
uk_UA: Повертає 1, якщо було надіслано запит оцінки рейтингу задоволеності, або 0 в протилежному випадку.

en: A formatted block of text prompting the user to rate satisfaction.
uk_UA: Форматований блок тексту с посиланнями для оцінки рейтингу задоволеності клієнта.

en: The text of the current satisfaction rating.
uk_UA: Текст поточної оцінки рейтингу задоволеності клієнта.

en: The text of the current satisfaction rating comment.
uk_UA: Текст коментаря щодо поточної оцінки рейтингу задоволеності клієнта.

en: A URL to rate the support positively.
uk_UA: URL для схвальної оцінки задоволеності клієнта.

en: A URL to rate the support negatively.
uk_UA: URL для незадовыльної оцінки задоволеності клієнта.

en: A URL to rate the support.
uk_UA: URL для оцінки задоволеності клієнта.

en: The name of the current user.
uk_UA: Повне ім'я поточного користувача.

en: The current user's role (End-user or Agent). Administrator and owner role also return Agent.
uk_UA: Роль поточного користувача (Користувач або Агент). Адміністратор та власник також вважаються агентами.

en: The current user's ID.
uk_UA: Ідентифікатор поточного користувача.

en: The current user's email address.
uk_UA: Email адреса поточного користувача.

en: No Restrictions
uk_UA: Без обмеження

en: Staff & Registered Users
uk_UA: Співробітники та зареєстровані користувачі

en: Solved on First Reply
uk_UA: Вирішено згідно першої відповіді

en: Resolution Time
uk_UA: Час на вирішення

en: Users Helped
uk_UA: Користувачі, яким допомогли

[ctx: Agent Report. Hint for 'Resolution Time']
en: How long it took from ticket creation to moment it was marked as Solved for last time, on average. Only tickets that are currently assigned to this agent count. Tickets that were closed without being solved first are not counted.
uk_UA: Скільки часу пройшло з моменту створення квитка до моменту, коли його відзначили, як вирішене, в середньому за минулий час. Враховуються лише ті квитки, які зараз закріплені за цим агентом. Тікети, які були закриті без попереднього рішення, не враховуються.

[ctx: Number of replies (reports)]
en: Replies
uk_UA: Звістки

[ctx: Agent Report. Hint for 'Replies']
en: Number of replies by this agent.
uk_UA: Кількість звітів цього посередника

en: Tickets Solved
uk_UA: Квитки продано

en: Resolved on First Reply
uk_UA: Урегульовано згідно першої відповіді

en: Replies to Solve
uk_UA: Відповіді, які необхідно розв’язати

[ctx: Agent Report. Hint for 'Solved']
en: Number of tickets assigned to this agent with at least one user reply, one agent reply, and a Solved or Closed status. Tickets that were closed without being solved first are not counted.
uk_UA: Кількість замовлень, призначені для цього посередника, принаймні з однією відповіддю користувача, однією відповіддю посередника та статусом Вирішено або Завершено.  Замовлення, які були завершені першими, не зараховуються.

[ctx: Agent Report. Hint for 'Solved on First Reply']
en: Number of tickets that took one agent reply to solve. Only tickets that are currently assigned to this agent count.
uk_UA: Кількість заявок, для рішень яких потребувалась відповідь одного агента. Учитуються тільки ті квитки, які в даний момент закріплені цим агентом.

[ctx: Agent Report. Hint for 'Replies to Solve']
en: Number of agent replies it took to solve a ticket, on average. Only tickets that are currently assigned to this agent count.
uk_UA: Середня кількість заявок, для рішень яких потребувалась відповідь одного агента. Враховуються лише ті квитки, які зараз закріплені за цим агентом.

[ctx: Agent Report. Hint for 'Users Helped']
en: Number of users an agent has replied to. Ticket attribute changes or private notes do not count.
uk_UA: Кількість користувачів, яким відповів агент. Зміни атрибутів квитка або особисті нотатки не враховуються.

[ctx: Agent Report. Hint for 'Total Tickets']
en: Number of tickets with any activity (received, updated, replied, private notes added, attributes changed) by agents, users, or case rules. Only tickets that are currently assigned to this agent count.
uk_UA: Кількість квитків з будь-якою активністю (отримані, оновлені, відповідні, додані особисті нотатки, змінені атрибути) агентами, користувачами чи правилами справи. Враховуються лише ті квитки, які на даний час призначені даному агенту.

[ctx: Agent Report. Hint for 'Tickets per Day']
en: Number of tickets created per day, on average. Only tickets that are currently assigned to this agent count.
uk_UA: Кількість заявок, створених у середньому протягом дня. Враховуються лише ті квитки, які на даний час призначені даному агенту.

[ctx: Agent Report. Hint for 'Busiest Day']
en: Day of week with largest number of tickets created. Only tickets that are currently assigned to this agent count.
uk_UA: День тижня із найбільшою кількістю створених заявок. Враховуються лише ті квитки, які на даний час призначені даному агенту.

en: Happiness Score
uk_UA: Відсоток Щастя

en: Percentage of Good customer satisfaction ratings.
uk_UA: Відсоток добрих оцінок рейтингу клієнта.

en: No data for selected period
uk_UA: Немає даних за вибраний період

en: Try selecting a different report or change the time period.
uk_UA: Спробуйте вибрати інший звіт або змінити часовий період.

en: Select rules to display
uk_UA: Виберіть правила для відображення

en: Select All
uk_UA: Обрати все

en: Deselect All
uk_UA: Скасувати вибір

en: Loading...
uk_UA: Завантаження...

en: Keep Working
uk_UA: Продовжити редагування

en: Discard Changes
uk_UA: Скасувати зміни

en: Unsaved Changes
uk_UA: Незбережені Зміни

en: Editing
uk_UA: Редагує

en: Complete Solution
uk_UA: Повне рішення

en: Enter a valid email address
uk_UA: Введіть правильний email

en: Enter your name
uk_UA: Введіть ваше ім'я

en: Password must be at least 6 characters
uk_UA: Пароль повинен містити щонайменше 6 символів

en: Enter your company name
uk_UA: Введіть назву вашої компанії

en: Use only letters, numbers or dash. 63 chars max
uk_UA: Використовуйте лише букви, символи або дефіс. Не більш ніж 63 символи

en: Value is required and can't be empty
uk_UA: Поле є обов'язковим і не може бути порожнім

en: Ask your question...
uk_UA: Задайте своє питання...

en: Share your idea...
uk_UA: Поділіться своєю ідеєю...

en: Report your problem...
uk_UA: Повідомте про вашу проблему...

en: Give your praise...
uk_UA: Ваша подяка...

en: File size has to be less than %s.
uk_UA: Розмір файлу повинен бути меншим за %s.

en: Preview
uk_UA: Попередній перегляд

en: OK
uk_UA: ОК

en: All Events
uk_UA: Усі події

en: Apply
uk_UA: Застосувати

en: Close
uk_UA: Закрити

en: Attachment with same name already exists. Do you want to replace it with this file?
uk_UA: Вкладення з таким іменем уже існує. Ви бажаєте замінити його?

en: Replace
uk_UA: Замінити

en: Hide placeholder details
uk_UA: Заховати список доступних змінних

en: Show placeholder details
uk_UA: Показати список доступних змінних

en: Company
uk_UA: Компанія

en: Text
uk_UA: Текст

en: Search Guide
uk_UA: Посібник по пошуку

en: All Users
uk_UA: Усі користувачі

en: End-user, e.g. your customer. Cannot see the admin panel.
uk_UA: Кінцевий користувач, наприклад ваш клієнт. Не може бачити панель адміністратора.

en: Owner
uk_UA: Власник

[ctx: General use]
en: All
uk_UA: Всі

en: Is
uk_UA: Є

en: Is not
uk_UA: Не

en: Admin Panel
uk_UA: Панель адміністратора

en: Sorry..
uk_UA: Вибачте..

en: Icon size must not exceed 32x32 pixels
uk_UA: Розмір іконки не повинен перевищувати 32x32 пікселі

en: All Spaces
uk_UA: Усі розділи

en: Back
uk_UA: Назад

en: Continue
uk_UA: Далі

en: Agent Name
uk_UA: Ім'я агента

en: Make Default
uk_UA: Встановити за замовчуванням

en: %s ticket found | %s tickets found
uk_UA[0]: Знайдено %s тікет
uk_UA[1]: Знайдено %s тікети
uk_UA[3]: Знайдено %s тікетів

en: Done!
uk_UA: Готово!

en: Helprace Subscription
uk_UA: Підписка на Helprace

en: Disabled in the current plan
uk_UA: Не доступно в поточному тарифному плані

en: Invalid
uk_UA: Неприпустимий

en: You and %s person support this | You and %s people support this
uk_UA[0]: Ви та %s людина підтримуєте це
uk_UA[1]: Ви та %s людини підтримуєте це
uk_UA[3]: Ви та %s людини підтримуєте це

en: %s person supports this | %s people support this
uk_UA[0]: %s людей підтримує це
uk_UA[1]: %s людей підтримує це
uk_UA[3]: %s людей підтримує це

note: A percentage, e.g. "74% of people found this article helpful"
en: %s of people found this article helpful
uk_UA: %s людей вважають цю статтю корисною

en: %s person found this helpful | %s people found this helpful
uk_UA[0]: %s людина вважають це корисним
uk_UA[1]: %s людини вважають це корисним
uk_UA[3]: %s людей вважають це корисним

en: %s person found this unhelpful | %s people found this unhelpful
uk_UA[0]: %s людина вважає це марним
uk_UA[1]: %s людей вважають це марним
uk_UA[3]: %s людей вважають це марним

en: You and %s person voted against this | You and %s people voted against this
uk_UA[0]: Ви та %s людей проголосували проти цього
uk_UA[1]: Ви та %s людей проголосували проти цього
uk_UA[3]: Ви та %s людей проголосували проти цього

en: %s person voted against this | %s people voted against this
uk_UA[0]: %s людина проголосувала проти цього
uk_UA[1]: %s людини проголосували проти цього
uk_UA[3]: %s людей проголосували проти цього

en: End-user
uk_UA: Кінцевий користувач

[ctx: Ticket status]
en: New
uk_UA: Новий

[ctx: Ticket status]
en: Open
uk_UA: Відкритий

en: On-hold
uk_UA: Відкладений

[ctx: Ticket status]
en: Solved
uk_UA: Вирішений

[ctx: Ticket status]
en: Closed
uk_UA: Закритий

en: Waiting for the requester to reply
uk_UA: Очікує відповіді від ініціатора

en: Waiting for a third party
uk_UA: В очікуванні третьої сторони

en: The ticket has been closed
uk_UA: Тікет закрито

note: Submits the ticket and sets it status to New
en: Submit as %1$sNew%2$s
uk_UA: Отправить как %1$sновый%2$s

note: Submits the ticket and sets it status to Open
en: Submit as %1$sOpen%2$s
uk_UA: Відправити як %1$sвідкритий%2$s

note: Submits the ticket and sets it status to Pending
en: Submit as %1$sPending%2$s
uk_UA: Відправити як %1$sу очікуванні%2$s

note: Submits the ticket and sets it status to On-hold
en: Submit as %1$sOn-hold%2$s
uk_UA: Відправити як %1$sвідкладений%2$s

note: Submits the ticket and sets it status to Solved
en: Submit as %1$sSolved%2$s
uk_UA: Відправити як %1$sвирішений%2$s

note: Submits the ticket and sets it status to Closed
en: Submit as %1$sClosed%2$s
uk_UA: Відправити як %1$sзакритий%2$s

en: Low
uk_UA: Низький

en: Normal
uk_UA: Звичайний

en: High
uk_UA: Високий

en: Urgent
uk_UA: Терміновий

en: Ticket
uk_UA: Тікет

en: Not rated
uk_UA: Не оцінено

en: Bad with comment
uk_UA: Погано, з коментарем

en: Good with comment
uk_UA: Добре, з коментарем

en: Would you like to restore defaults? All changes will be lost.
uk_UA: Ви хотіли б відновити налаштування за замовчуванням? Всі зміни буде втрачено.

en: Contains at least one of the following words
uk_UA: Містить хоча б одне з наступних слів

en: Contains none of the following words
uk_UA: Не містить жодного з наступних слів

en: Contains the following string
uk_UA: Містить наступний рядок

en: Does not contain the following string
uk_UA: Не містить наступний рядок

en: Less than
uk_UA: Менше ніж

en: Greater than
uk_UA: Більше ніж

en: Changed
uk_UA: Змінено

en: Changed to
uk_UA: Змінено на

en: Changed from
uk_UA: Змінено з

en: Not changed
uk_UA: Не змінилось

en: Not changed to
uk_UA: Не змінилось на

en: Not changed from
uk_UA: Не змінилось з

en: Ticket: Status
uk_UA: Тікет: Статус

en: Ticket: Type
uk_UA: Тікет: Тип

en: Ticket: Priority
uk_UA: Тікет: Пріоритет

en: Ticket: Assignee
uk_UA: Тікет: Виконувач

en: Ticket: Requester
uk_UA: Тікет: Ініціатор

en: Ticket: Tags
uk_UA: Тікет: Тегі

en: Ticket: Received at
uk_UA: Тікет: Отриман на

en: Ticket: Is
uk_UA: Тікет: Був

en: Ticket: Reply is
uk_UA: Тікет: Відповідь

en: Ticket: Reply text
uk_UA: Тікет: Текст відповіді

en: Ticket: Reopens
uk_UA: Тікет: Кількість повторних відриттів

en: Ticket: Agent replies
uk_UA: Тікет: Кількість відповідей від агентів

en: Ticket: Assignee stations
uk_UA: Тікет: Кількість виконавців

en: Ticket: Channel
uk_UA: Тікет: Канал

en: Ticket: Update via
uk_UA: Тікет: Оновлення через

en: Ticket: Last updated by
uk_UA: Тікет: Останнє оновлення

en: Ticket: Satisfaction
uk_UA: Тікет: Рейтинг задоволеності

en: Current Agent
uk_UA: Поточний агент

en: Public
uk_UA: Загальний

en: Private
uk_UA: Приватний

en: Present (public or private)
uk_UA: Присутній ( публічний або приватний)

[ctx: Condition in automations and triggers]
en: Added
uk_UA: Додано

[ctx: Condition in automations and triggers]
en: Updated
uk_UA: Оновлено

en: Title is required
uk_UA: Необхідно вказати заголовок

en: Email subject is required
uk_UA: Необхідно вказати тему листа

en: Email message is required
uk_UA: Необхідно вказати текст листа

en: Ticket: Set tags
uk_UA: Тікет: Задати тегі

en: Ticket: Add tags
uk_UA: Тікет: Додати тегі

en: Ticket: Remove tags
uk_UA: Тікет: Видалити тегі

en: All text fields are required
uk_UA: Всі текстові поля є обов'язковими

en: Start typing for users...
uk_UA: Почніть вводити для пошуку користувача...

en: Contains at least one of the following
uk_UA: Містить принаймні один з наступних елементів

en: Contains none of the following
uk_UA: Не містить жодного з наступних елементів

en: Ticket: Hours since created
uk_UA: Тікет: Час у годинах з моменту створення

en: Ticket: Hours since opened
uk_UA: Тікет: Час у годинах з моменту відкриття

en: Ticket: Hours since pending
uk_UA: Тікет: Час у годинах з моменту в очікуванні

en: Ticket: Hours since on-hold
uk_UA: Тікет: Час в годинах з моменту як відкладено

en: Ticket: Hours since solved
uk_UA: Тікет: Час у годинах з моменту як вирішено

en: Ticket: Hours since closed
uk_UA: Тікет: Час у годинах з моменту як закрито

en: Ticket: Hours since assigned
uk_UA: Тікет: Час у годинах з моменту як був призначений

en: Ticket: Hours since update
uk_UA: Тікет: Час у годинах з моменту оновлення

en: Ticket: Hours since requester update
uk_UA: Тікет: Час у годинах з моменту оновлення ініціатором

en: Ticket: Hours since assignee update
uk_UA: Тікет: Час у годинах з моменту оновлення виконавцем

en: Clone
uk_UA: Клонувати

en: Deactivate
uk_UA: Вимкнути

en: Activate
uk_UA: Активувати

en: Rename
uk_UA: Перейменувати

en: Add Category
uk_UA: Додати Категорію

en: Article
uk_UA: Стаття

note: "Update" in Helprace is a synonym to "News post" or "Blog post".
en: Update
uk_UA: Новина

en: Idea
uk_UA: Ідея

en: You do not have sufficient privileges
uk_UA: Ви маєте недостатньо прав

en: Invite
uk_UA: Запросити

en: Import
uk_UA: Імпорт

en: Error
uk_UA: Помилка

en: Page
uk_UA: Сторінка

en: First Page
uk_UA: Перша сторінка

en: Previous Page
uk_UA: Попередня Сторінка

en: Next Page
uk_UA: Наступна сторінка

en: Last Page
uk_UA: Остання сторінка

en: Items per Page
uk_UA: Елементів на сторінці

en: Bulk actions on selected
uk_UA: Масові дії над обраними елементами

en: Bulk Actions
uk_UA: Масові дії

en: Select all items on this page
uk_UA: Обрати всі елементи на цій сторінці

en: Space Page
uk_UA: Сторінка розділу

en: Settings
uk_UA: Налаштування

en: Integrations
uk_UA: Інтеграції

en: Security
uk_UA: Безпека

en: Logs
uk_UA: Журнали подій

en: API Log
uk_UA: Журнал API

en: Single Sign-On (SSO) Log
uk_UA: Журнал Single Sign-On (SSO)

en: New Macro
uk_UA: Новий макрос

en: CC: Set
uk_UA: Копія: Задати

en: CC: Add
uk_UA: Копія: Додати

en: CC: Remove
uk_UA: Копія: Видалити

en: Monthly
uk_UA: Щомісяця

en: Annual
uk_UA: Щорічно

en: Please fill in title and details
uk_UA: Будь-ласка, введіть заголовок та подробиці

en: The Helprace server cannot be contacted. This may be a temporary glitch or your internet connection may be down. Please refresh the browser page.
uk_UA: Не вдається зв'язатися з сервером Helprace. Це може бути тимчасовий збій додатка чи підключення до Інтернету. Будь-ласка, оновіть сторінку браузера.

en: Reload
uk_UA: Перезавантажити

[ctx: Number of replies]
en: Reply | Replies
uk_UA[0]: Відповідь
uk_UA[1]: Відповіді
uk_UA[3]: Відповідей

note: Topic importing screen. Topic content format could be Plain text or HTML.
en: Topic content format:
uk_UA: Формат вмісту для тем:

en: Plain text
uk_UA: Звичайний текст

en: Upload a spreadsheet (.csv) file.
uk_UA: Завантажте файл електронної таблиці (.csv).

en: Download CSV Template
uk_UA: Завантажити CSV шаблон

en: Please select a channel on the left before importing
uk_UA: Будь-ласка, оберіть канал ліворуч перед імпортуванням

en: Please select a file to import
uk_UA: Оберіть файл для імпортування

en: You will receive an email shortly with a download link to the exported file
uk_UA: Ми незабаром відправимо вам листа з посиланням для завантаження експортованого файла

en: Oops, something went wrong. Please refresh the page or try again later.
uk_UA: Ой! Якісь неполадки. Будь-ласка, оновіть сторінку чи повторіть спробу пізніше.

en: Helpful
uk_UA: Корисна

en: Unhelpful
uk_UA: Марна

en: Support this
uk_UA: Підтримати це

en: Vote against this
uk_UA: Голосувати проти

en: Set Status
uk_UA: Змінити статус

en: New Folder
uk_UA: Нова папка

en: All macros in this folder will also be deleted.
uk_UA: Усі макроси в цій папці буде також видалено.

en: New Category
uk_UA: Нова Категорія

en: No Reply
uk_UA: Без відповідей

en: No Staff Reply
uk_UA: Без відповідей співробітників

en: I Created
uk_UA: Які я створив

en: I Replied to
uk_UA: На які я відповідав

en: I Voted for
uk_UA: За які я голосував

en: Filters
uk_UA: Фільтри

[ctx: Topic filter]
en: Unpublished
uk_UA: Неопубліковано

[ctx: Topic filter]
en: Published
uk_UA: Опубліковано

note: e.g. [John Doe] added [Topic Name]
en: %1$s added %2$s
uk_UA: %1$s додав %2$s

note: e.g. [John Doe] replied to [Topic Name]
en: %1$s replied to %2$s
uk_UA: %1$s відповів у %2$s

note: e.g. [John Doe] commented on reply by [Peter Smith] to [Topic Name]
en: %1$s commented on reply by %2$s to %3$s
uk_UA: %1$s прокоментував відповідь від %2$s у %3$s

en: Created %s
uk_UA: Створено %s

en: Print
uk_UA: Друк

en: Posted in %s
uk_UA: Опубліковано в %s

en: %s is editing this topic. Making any changes will overwrite their work.
uk_UA: %s редагує цю тему. Будь-які ваші зміни перезапишуть його роботу.

en: Your changes to this topic were saved as a draft
uk_UA: Ваші зміни було збережену у чернетці

en: Resume Editing
uk_UA: Продовжити редагування

en: Save & Publish
uk_UA: Зберегти та опублікувати

en: Save Unpublished
uk_UA: Зберегти неопублікованим

en: Publish to the user portal.
uk_UA: Опублікувати на порталі для користувачів.

en: Save as draft.
uk_UA: Зберегти як чернетку.

en: Follow Us
uk_UA: Слідкуйте за нами

en: Helprace Blog
uk_UA: Блог Helprace

en: Meet ALL of the following conditions:
uk_UA: Відповідає ВСІМ наступним умовам:

en: Meet ANY of the following conditions:
uk_UA: Виконується БУДЬ-ЯКА з наступних умов:

en: Perform these actions:
uk_UA: Виконати наступні дії:

en: SLA Target
uk_UA: SLA мета

note: SLA target setup. E.g. [Ticket] with a priority [Equal to] [High]
en: with a priority
uk_UA: з пріоритетом

note: SLA target setup. E.g. must be assigned to an agent [within 2 hours]
en: %1$s must %2$s be assigned to an agent
uk_UA: %1$s повинен %2$s бути призначений агенту

note: SLA target setup. E.g. and solved [within 2 days (48 hours)]
en: %1$s and %2$s solved
uk_UA: %1$s та %2$s вирішено

en: Any
uk_UA: Будь-яке

en: Equal to
uk_UA: Дорівнює

en: any priority
uk_UA: будь-який пріоритет

en: immediately
uk_UA: Негайно

en: within %d hour | within %d hours
uk_UA[0]: протягом %d години
uk_UA[1]: протягом %d годин
uk_UA[3]: протягом %d годин

en: within %d day | within %d days
uk_UA[0]: протягом %d дня
uk_UA[1]: протягом %d днів
uk_UA[3]: протягом %d днів

en: %d hour | %d hours
uk_UA[0]: %d година
uk_UA[1]: %d години
uk_UA[3]: %d годин

en: Add SLA Target
uk_UA: Додати SLA мету

en: Empty
uk_UA: Порожньо

en: Method
uk_UA: Метод

en: Result
uk_UA: Результат

en: Code
uk_UA: Код

en: IP Address
uk_UA: IP-адреса

en: Response
uk_UA: Відповідь

en: Fault
uk_UA: Збій

en: Decoded Token
uk_UA: Розшифрований токен

en: Unable to decode token
uk_UA: Не вдалося розшифрувати токен

en: Reason
uk_UA: Причина

en: Received Token
uk_UA: Отриманий токен

en: User portal title is displayed on the portal header, in email notifications and RSS feeds.
uk_UA: Заголовок користувальницького порталу відображається у шапці порталу, у email повідомленнях та RSS підписках.

en: This title does not affect the URL of your user portal home page, which is %1$s.
uk_UA: Цей заголовок не впливає на адресу головної сторінки порталу користувача, тобто %1$s.

en: Website URL
uk_UA: URL-адреса веб-сайту

en: Clicking on your logo in the User Portal takes users to this page. If left empty, it points to the main page of your User Portal.
uk_UA: Натискання на ваш логотип на користувацькому порталі відкриє цю сторінку. Якщо залишити це поле порожнім, то натискання на логотип буде відкривати головну сторінку користувацького порталу.

en: Logo
uk_UA: Логотип

en: Favicon
uk_UA: Значок

en: Disable if you would like users to access your site only after login or registration.
uk_UA: Вимкніть, якщо ви бажаєте, щоб у користувачів був доступ до сайту тільки після входу у систему або реєстрації.

en: Helprace Login
uk_UA: Helprace логін

en: Allow users to sign in with their Helprace accounts. When Helprace login is disabled, agents can login at this page in case of emergency: %1$s. There is no way to get to this page from the user portal.
uk_UA: Дозволити користувачам входити за допомогою своїх облікових записів Helprace. Якщо Helprace логін вимкнуто, агенти можуть увійти через цю сторінку за необхідності: %1$s. Портал користувача не містить посиляння на цю сторінку.

en: Allow new users registration
uk_UA: Дозволити реєстрацію нових користувачів

en: Allow your users to sign in using their favorite social account.
uk_UA: Надайте користувачам можливість входу з використанням їх улюблених соціальних аккаунтів.

en: Single sign-on is a mechanism that allows you to authenticate users in your system and subsequently log them in to your Helprace portal. Single sign-on is based on JWT, a widely adopted open standard.
uk_UA: Single sign-on є механізмом, який дозволяє автоматично авторизувати користувачів у вашому Helprace порталі після автентифікації їх у вашій системі. Single sign-on реалізовано на основі JWT, популярному відкритому стандарті.

en: Key
uk_UA: Ключ

en: Regenerate
uk_UA: Згенерувати новий

en: Remote Login URL
uk_UA: URL для віддаленого входу

en: This is the URL that Helprace will invoke to attempt remote authentication, e.g. %s
uk_UA: Це URL, який Helprace буде викликати для автентифікації на вашому ресурсі, наприклад %s

en: Remote Logout URL
uk_UA: URL для віддаленого виходу

en: This is the URL that Helprace will return your users to after they log out, e.g. %s
uk_UA: Це URL, на який Helprace буде повертати ваших користувачів після того, як вони вийдуть з системи, наприклад %s

en: Open Remote Login URL in a New Window
uk_UA: Відкривати URL для віддаленого входу у новому вікні

en: If the Feedback Widget doesn't work properly when you're logged out, turn this option on. %1$sLearn more%2$s
uk_UA: Якщо віджет зворотнього зв'язку не працює належним чином, коли ви не авторизовані, увімкніть цей параметр. %1$sДізнатися більше%2$s

en: Restrict by IP
uk_UA: Обмеження по IP

en: Only requests from these IP ranges will be allowed. Others will see the "Access Denied" message. Specify the IP range using asterisk (*) wild cards in n.n.n.n format (where n is a number or an asterisk) or using the IP subnet mask syntax n.n.n.n/n. Separate multiple IP ranges with a comma.
uk_UA: Дозволяються запити тільки з цих діапазонів IP-адрес. Інші побачать повідомлення " Доступ заборонено". Вкажіть діапазон IP-адрес за допомогою підстановки-зірочок (*) у форматі n.n.n.n (де n - число або зірочка) або використовуючи синтаксис n.n.n.n/n. маски підмережі IP. Окремі діапазони розділяються комами.

en: Your current IP address is: %s
uk_UA: Ваша поточна IP-адреса: %s

en: This channel contains site news and updates published by your team. You can show or hide it in the user portal, change the look of the page with the list of updates and set commenting options.
uk_UA: Цей канал містить новини, опубліковані вашою командою. Ви можете показати або приховати його з порталу користувача, змінити зовнішній вигляд сторінки з переліком новин та параметри коментування.

en: This channel is for organizing your company literature. You can show or hide it in the user portal, change the look of the page showing the list of articles, set commenting and voting options.
uk_UA: Цей канал допоможе систематизувати документацію вашої компанії. Ви можете показати або приховати його з порталу користувача, змінити зовнішній вигляд сторінки з переліком статей, а також змінити параметри голосування та коментування.

en: This channel allows users to ask questions about your brand. You can show or hide it in the user portal, change the look of the page showing the list of questions, set commenting and voting options.
uk_UA: Цей канал дозволяє користувачам задавати питання про ваш бренд. Ви можете показати або приховати його з порталу користувача, змінити зовнішній вигляд сторінки з переліком запитань, а також змінити параметри голосування та коментування.

en: This channel allows users to suggest ideas and track their progress. You can show or hide it in the user portal, change the look of the page showing the list of ideas, set commenting and voting options.
uk_UA: Цей канал дозволяє користувачам пропонувати ідеї та стежити за їх розвитком. Ви можете показати або приховати його з порталу користувача, змінити зовнішній вигляд вашої сторінки з переліком ідей, а також змінити параметри голосування та коментування.

en: This channel allows users to report issues with your product. You can show or hide it in the user portal, change the look of the page showing the list of problems, set commenting and voting options.
uk_UA: Цей канал дозволяє користувачам повідомляти про проблеми. Ви можете показати або приховати його з порталу користувача, змінити зовнішній вигляд сторінки з переліком проблем, а також змінити параметри голосування та коментування.

en: This channel allows users to leave a good word about your work. You can show or hide it in the user portal, change the look of the page showing the list of praise, and set commenting options.
uk_UA: Цей канал дає можливість користувачам похвалити вашу роботу. Ви можете показати або приховати його з порталу користувача, змінити зовнішній вигляд сторінки з переліком вдячностей та параметри коментування.

en: Adjust the look of your user portal's "All Topics" page which aggregates all channels into a sortable list
uk_UA: Налаштуйте зовнішній вигляд сторінки "Всі теми" вашого порталу користувача, яка об'єднує теми з усіх каналів у єдиний перелік

en: Enable This Channel
uk_UA: Ввімкнути цей канал

en: Make this channel available in the User Portal.
uk_UA: Зробити цей канал доступним на порталі для користувачів.

en: Default Filter
uk_UA: Фільтр за замовчуванням

en: Show Preview
uk_UA: Показувати прев'ю

en: Show short content preview in the topics list.
uk_UA: Показувати коротке прев'ю вмісту у списку тем.

en: Show Additional Info
uk_UA: Показувати додаткову інформацію

en: Show additional details (like the author name or total replies) in the topics list.
uk_UA: Показувати додаткову інформацію у переліку тем (наприклад: ім'я автора або кількість відповідей).

[ctx: Voting type]
en: Disabled
uk_UA: Вимкнено

en: User can give a positive vote (+1).
uk_UA: Користувач може проголосувати позитивно (+1).

en: User can vote either positive or negative (+1 or -1).
uk_UA: Користувач може проголосувати або позитивно, або негативно (+1 або -1).

en: User can vote on a scale from +1 to +3.
uk_UA: Користувач може проголосувати за шкалою від +1 до +3.

en: User can vote on a scale from -3 to +3.
uk_UA: Користувач може проголосувати за шкалою від -3 до +3.

en: Commenting
uk_UA: Коментування

en: Allow users to post new comments and replies.
uk_UA: Дозволити користувачам додавати нові коментарі та відповіді.

[ctx: Replies sorting]
en: Date: Oldest First
uk_UA: Дата: Спочатку старі

[ctx: Replies sorting]
en: Date: Newest First
uk_UA: Дата: Спочатку нові

[ctx: Turned off feature or setting]
en: Disabled
uk_UA: Вимкнено

en: Address Line 1
uk_UA: Адресна стрічка 1

en: Address Line 2
uk_UA: Адресна стрічка 2

en: App is Installed
uk_UA: Програма встановлена

en: Uninstall
uk_UA: Видалити

en: Install App
uk_UA: Встановити додаток

en: You can use the API to access functions such as ticket and topic creation, or knowledge base and community searches. This enables you to integrate Helprace functions in your own website or applications.
uk_UA: Ви можете використовувати API для доступу до таких функцій як створення нової теми або тікета, пошук у спільноті або базі знань. Це дозволяє вам інтегрувати функції Helprace з вашим сайтом або додатками.

en: Turn API on
uk_UA: Увімкнути API

en: Turn API server on and allow remote connections.
uk_UA: Увімкнути сервер API та дозволити віддалені підключення.

en: Allowed IPs
uk_UA: Дозволені IP адреси

en: Generate New API Key
uk_UA: Створити новий API-ключ

en: No API keys generated yet
uk_UA: Поки що немає API ключів

en: Here you can change the UI language of both your admin panel and user portal. Our localization tools allow you to suggest improvements or submit new translations for approval.
uk_UA: Тут ви можете змінити мову користувацького інтерфейсу для панелі адміністратора та порталу користувача. Наші інструменти для локалізації дають можливість вам пропонувати покращення або додавати нові переклади для розгляду.

en: Changing this setting will trigger your account re-indexing to make the search more accurate for the language you've selected. Re-indexing takes some time (normally no longer than an hour) and you may be experiencing some search glitches until it is done.
uk_UA: Зміна цього налаштування викликає переіндексацію вашого аккаунта. Це потрібно для того, щоб зробити пошук більш точним для мови, яку ви оберете. Переіндексація займає певний час (зазвичай, не більше однієї години) та ви можете замінити неточності у роботі пошуку, до повного завершення переіндексації.

en: Want to help translate Helprace into your language?
uk_UA: Бажаєте допомогти перевести Helprace на вашу мову?

en: Go to Translation Portal
uk_UA: Перейти до порталу перекладача

en: Enter Translation Mode
uk_UA: Увійти в режим перекладу

en: Show Block
uk_UA: Показати Блок

en: Show Facebook Like Box on the home page.
uk_UA: Показувати блок Facebook Like на головній сторінці.

en: Facebook Page URL
uk_UA: URL-адреса сторінки Facebook

en: The easiest way to integrate your user portal with your website is by using a feedback widget. The feedback widget can be called up by clicking a tab or custom link.
uk_UA: Віджет зворотнього зв'язку це найбільш легкий спосіб інтегрувати ваш портал користувача з вашим веб-сайтом. Віджет зворотнього зв'язку може бути викликаний кліком на табі або довільним посиланням.

en: Intergration Type
uk_UA: Тип інтеграції

en: Tab
uk_UA: Таб

en: Display the feedback tab on your page.
uk_UA: Показувати таб зворотнього зв'язку на вашій сторінці.

en: Own Link
uk_UA: Особисте посилання

en: Users would open the widget by clicking your custom link. You might need basic JavaScript knowledge.
uk_UA: Користувачі будуть відкривати віджет натискаючи на ваше посилання. Можуть знадобитися базові знання JavaScript.

en: The tab will display on the side of your customers browser window. You can type here what the tab would say.
uk_UA: Таб буде відображатися скраю у вікні браузера вашого клієнта. Тут ви маєте можливість задати текст таба.

en: Position
uk_UA: Позиція

en: Left
uk_UA: Зліва

en: Right
uk_UA: Праворуч

en: Bottom-Left
uk_UA: Знизу зліва

en: Bottom-Right
uk_UA: Знизу праворуч

en: Top-Left
uk_UA: Зверху зліва

en: Top-Right
uk_UA: Зверху справа

en: Background Color
uk_UA: Колір фону

en: A hex code starting with # (e.g. %1$s) or a color name (e.g. %2$s or %3$s).
uk_UA: Шістнадцятковий код, що починається з # (наприклад, %1$s) або ім'я кольору (наприклад, %2$s або %3$s).

en: Text Color
uk_UA: Колір Тексту

en: Open in a New Tab
uk_UA: Відкрити в новій вкладці

en: Open Feedback Widget in a new window or tab.
uk_UA: Відкрити віджет зворотнього зв'язку у новому вікні або вкладці.

en: Copy and paste the following code into your HTML just before the closing %s tag:
uk_UA: Скопіюйте та вставте наступний код у ваш HTML безпосередньо перед закриттям тегу %s:

en: Insert this link on your page. You can modify it, just make sure to keep the onClick handler:
uk_UA: Додайте це посилання на вашу сторінку. Ви можете змінювати його, лише переконайтесь, що onClick обробник залишається на місці:

en: Generate Code
uk_UA: Генерувати код

en: Ticket Settings
uk_UA: Налаштування Тікетів

en: Allow users to submit tickets via the user portal. If disabled, the "Submit a Request" button in the user portal will be unavailable and users will have to write to your account email address to create a ticket. If you wish to turn off the Tickets module altogether, consider uninstalling the Tickets app.
uk_UA: Дозволити користувачам відправляти тікети через портал користувача. Якщо це налаштування вимкнено, кнопка "Відправити запит" у порталі користувача буде недоступною та користувачі зможуть створювати тікети тільки відправляючи листи на email адресу вашого аккаунта. Якщо ви бажаєте вимкнути модуль з тікетами повністю, ми радимо вам видалити додаток Тікети.

en: Enable rich text formatting in tickets.
uk_UA: Ввімкнути форматування тексту у тікетах.

en: WYSIWYG will be available to agents as well as to end-users. Also allows inserting images, videos, etc.
uk_UA: WYSIWYG буде доступний агентам та кінцевим користувачам. Крім того, він дозволяє завантажувати зображення, відео, та інше.

en: Offer end-users the ability to rate their customer service experience on a ticket.
uk_UA: Пропонувати кінцевим користувачам оцінити якість обслуговування за тікетом.

en: You can customize the look of these notifications and when customers receive them.
uk_UA: Ви можете налаштувати вигляд цих сповіщень та умови, за яких клієнти їх отримують.

en: Carbon Copies
uk_UA: Копії

en: CCs on Tickets
uk_UA: Копії в тікетах

en: Allow agents add CCs to a ticket.
uk_UA: Дозволити агентам додавати отримувачів копій тікетів (CC).

en: Only Agents Can Add CCs
uk_UA: Додавати отримувачів копій можуть тільки агенти

en: Ignore CCs from end-users' emails.
uk_UA: CC поля з листів кінцевих користувачів будуть ігноруватися.

en: Blacklist
uk_UA: Чорний список

en: List of emails that cannot be CCed. Separate multiple email addresses with a space.
uk_UA: Перелік email адрес, які не можна додавати у копію (СС). Адреси слід розмежовувати пробілом.

en: Edit these email templates to customize the text and layout of email notifications. Do not remove &lt;body&gt; tag and {$content} placeholder.
uk_UA: Щоб змінити текст і макет листів, відредагуйте ці шаблони. Не видаляйте тег &lt;body&gt; та змінну {$content}.

en: Space Type
uk_UA: Тип Розділу

en: Your goods and services can be separated into isolated areas - we call them "spaces". Pick a name for these areas that better match your business profile.
uk_UA: Ви можете розподілити ваші товари та послуги в декілька ізольованих розділів. Оберіть як ці розділи повинні називатися, щоб максимально відповідати профілю вашого бізнесу.

en: Manage Spaces
uk_UA: Керування розділами

en: Got a question or need help? Please %1$scontact support%2$s.
uk_UA: У вас є питання чи потрібна допомога? Будь-ласка, %1$sзв'яжіться з нами%2$s.

en: You can %1$sdelete your Helprace account%2$s. Forever.
uk_UA: Ви можете %1$sвидалити ваш аккаунт Helprace%2$s. Назавжди.

en: Current Plan
uk_UA: Поточний План

en: Agents Limit
uk_UA: Ліміт Агентів

en: Monthly Fee Per Agent
uk_UA: Щомісячна плата за агента

en: Change your subscription plan, biling cycle or agents.
uk_UA: Змінення тарифного плану підписки, періодичності сплати або кількості агентів.

en: Sorry, your trial expired %s day ago. | Sorry, your trial expired %s days ago.
uk_UA[0]: Вибачте, ваш пробний період закінчився %s день тому назад.
uk_UA[1]: Вибачте, ваш пробний період закінчився %s дні тому назад.
uk_UA[3]: Вибачте, ваш пробний період закінчився %s днів тому назад.

en: Don't panic! All of your data and settings are still safe with us. In order to continue using Helprace please select a plan.
uk_UA: Не панікуйте! Усі ваші данні та налаштування, як і раніше у безпеці. Оберіть тарифний план, щоб продовжити використання Helprace.

en: %s day left on trial | %s days left on trial
uk_UA[0]: %s день до кінця пробного періоду
uk_UA[1]: %s дні до кінці пробного періоду
uk_UA[3]: %s днів до кінця пробного періоду

en: Select a plan now and continue with amazing support worry-free!
uk_UA: Оберіть тарифний план зараз та продовжуйте надавати відмінну підтримку без зайвих турбот!

en: You currently have %s agent in Helprace. | You currently have %s agents in Helprace.
uk_UA[0]: Зараз у вас в Helprace %s агент.
uk_UA[1]: Зараз у вас в Helprace %s агенти.
uk_UA[3]: Зараз у вас в Helprace %s агентів.

en: Your current subscription has a limit of %s agent. | Your current subscription has a limit of %s agents.
uk_UA[0]: Ваша поточна підписка обмежена %s агентом.
uk_UA[1]: Ваша поточна підписка обмежена %s агентами.
uk_UA[3]: Ваша поточна підписка обмежена %s агентами.

en: Upgrade your subscription to ensure uninterrupted service.
uk_UA: Будь-ласка, оновіть підписку, щоб продовжити роботу без перебоїв.

en: Feel like you're missing something? Check out what you can get by upgrading. %1$sCompare plans%2$s.
uk_UA: Відчуваєте, що чогось не вистачає? Подивіться, що ви можете отримати змінив тарифний план. %1$sПорівняйте тарифні плани%2$s.

en: Sorry, we haven't been able to bill the credit card on file. Please update your payment details.
uk_UA: На жаль, ми не змогли зняти потрібну суму з вашої картки. Будь-ласка, оновіть інформацію про сплату.

en: Turn on Google Analytics.
uk_UA: Увімкнути Google Analytics.

note: Unique Google Analytics ID for your Helprace portal (e.g. UA-000000-01)
en: Tracking ID
uk_UA: Трекінг ID

en: If you wish to receive invoices by email, add your address here. Additional addresses must be separated by commas.
uk_UA: Якщо ви бажаєте отримувати рахунки по електронній пошті, додайте свою адресу тут. Додаткові адреси повинні бути розділені комами.

en: Show this block on the space home page.
uk_UA: Показувати цей блок на головній сторінці розділу.

en: Records to Show
uk_UA: Кількість виведених записів

en: Show this block on the home page.
uk_UA: Показувати цей блок на головній сторінці.

en: Show Description
uk_UA: Відображати опис

en: Show space descriptions.
uk_UA: Відображати опис розділів.

en: Submit Payment
uk_UA: Сплатити

en: Please fill in all required fields with valid information
uk_UA: Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля коректною інформацією

en: January
uk_UA: Січень

en: February
uk_UA: Лютий

en: March
uk_UA: Березень

en: April
uk_UA: Квітень

[ctx: Long form (same as the short form in English, but may be different in other languages)]
en: May
uk_UA: Травень

en: June
uk_UA: Червень

en: July
uk_UA: Липень

en: August
uk_UA: Серпень

en: September
uk_UA: Вересень

en: October
uk_UA: Жовтень

en: November
uk_UA: Листопад

en: December
uk_UA: Грудень

en: Free plan is limited to 3 agents
uk_UA: Безкоштовний план має обмеження у 3 агенти

en: We recommend you select at least %s agent to ensure uninterrupted service. | We recommend you select at least %s agents to ensure uninterrupted service.
uk_UA[0]: Ми радимо вам обрати щонайменше %s агента, щоб продовжити роботу без перебоїв.
uk_UA[1]: Ми радимо вам обрати щонайменше %s агента, щоб продовжити роботу без перебоїв.
uk_UA[3]: Ми радимо вам обрати щонайменше %s агентів, щоб продовжити роботу без перебоїв.

en: Since the Free plan has a cap of 3 agents, we recommend you select the %1$s plan with at least %2$s agent to ensure uninterrupted service. | Since the Free plan has a cap of 3 agents, we recommend you select the %1$s plan with at least %2$s agents to ensure uninterrupted service.
uk_UA[0]: Оскільки безкоштовний тарифний план має обмеження на 3 агента, ми радимо вам обрати тарифний план %1$s та, принаймні, %2$s агента, щоб продовжити роботу без перебоїв.
uk_UA[1]: Оскільки безкоштовний тарифний план має обмеження на 3 агента, ми радимо вам обрати тарифний план %1$s та, принаймні, %2$s агента, щоб продовжити роботу без перебоїв.
uk_UA[3]: Оскільки безкоштовний тарифний план має обмеження на 3 агента, ми радимо вам обрати тарифний план %1$s та, принаймні, %2$s агентів, щоб продовжити роботу без перебоїв.

en: per year
uk_UA: на рік

en: per month
uk_UA: на місяць

en: You've been doing a great job lately! Based on your usage, we've selected a Helprace plan that best suits your needs.
uk_UA: Ви проробили велику роботу! Грунтуючись на тому, як ви використовували Helprace, ми обрали тарифний план, найбільш точно відповідний вашим вимогам.

en: compare plans
uk_UA: порівняти тарифні плани

en: Annually (%s off)
uk_UA: Щорічно (знижка %s)

en: Total number of staff members with access to your Helprace.
uk_UA: Загальна кількість співробітників, які мають доступ до вашого акканту Helprace.

en: What's an agent?
uk_UA: Що таке агент?

en: Total
uk_UA: Сума

en: I agree to the Helprace %1$sTerms of Service%2$s and %3$sPrivacy Policy%4$s and understand my subscription will be effective immediately.
uk_UA: Я згоден з %1$sвимогами використання%2$s та %3$sвимогами конфіденційності%4$s Helprace та розумію, що підписка набуде чинності негайно.

en: Here you can customize the look and feel of your user portal. Add custom style sheets and HTML codes to the header, footer and <head> section below. These changes will apply to all pages in your portal.
uk_UA: Тут ви можете налаштувати зовнішній вигляд вашого порталу. Додайте свої стилі і HTML-коди для хедеру, футеру та розділу <head> нижче. Ці зміни буде застосовано до всіх сторінок вашого порталу.

en: Add your CSS via URL, as a file or by pasting the code below. Styles will be applied in the same order as they appear on this page.
uk_UA: Додайте CSS вказавши його URL, завантаживши файл або просто вставте код у поле нижче. Стилі будуть застосовувані у тому ж порядку, як вони з'являються на цій сторінці.

en: HTML Header & Footer
uk_UA: HTML хедер і футер

en: Footer
uk_UA: Футер

en: HTML Code for &lt;head&gt;
uk_UA: HTML-код для &lt;head&gt;

en: Need Help?
uk_UA: Потрібна допомога?

en: Help
uk_UA: Допомога

en: Chat Now
uk_UA: Розпочати Чат

en: Contact Support
uk_UA: Зверніться до служби підтримки

en: Click to select your plan
uk_UA: Натисніть, щоб обрати належний план

en: Contact Owner of this account for plan or payment details
uk_UA: Зв'яжіться з власником цього аккаунту з приводу тарифного плану або сплати

en: Oh no! Your Trial Expired
uk_UA: Закінчився пробний період

en: Billing Problem
uk_UA: Проблема з Оплатою

en: You're subscribed to less agents than you already have. Please resolve this to receive uninterrupted service.
uk_UA: Ваш тарифний план включає меншу кількість агентів, ніж вже додано у систему. Будь-ласка, вирішіть це, щоб продовжити роботу без перебоїв.

en: There is a problem with your Helprace account billing. Please resolve.
uk_UA: Існує проблема з оплатою вашого аккаунту Helprace. Будь-ласка, вирішіть її.

en: There is a problem with your Helprace account billing. Please contact your Account Owner(s) for resolution.
uk_UA: Існує проблема з оплатою вашого аккаунту Helprace. Будь-ласка, зв'яжіться з власником вашого аккаунту, щоб вирішити її.

en: Reload Required
uk_UA: Необїідне перезавантаження

en: The application has been updated. Please reload the page to continue.
uk_UA: Програму було оновлено. Перезавантажте сторінку для продовження роботи.

en: Reload Page
uk_UA: Перезавантажити сторінку

en: Add Folder
uk_UA: Додати папку

en: Add Macro
uk_UA: Додати Макрос

en: %1$sLearn more about macros%2$s and how they speed up ticketing.
uk_UA: %1$sДокладніше про макроси%2$s та про те, як вони прискорюють роботу з тікетами.

en: Macro
uk_UA: Макрос

en: Macros are commands that save your time by performing multiple ticket actions at once. These can include setting a ticket's status, priority, tags and inserting canned responses. Macros improve productivity and simplify ticket management.
uk_UA: Макроси - це команди, які заощаджують ваш час, дають можливість вам здійснювати декілька дій з тікетом одночасно. Ці дії включають в себе зміну статусу та пріоритету тікета, додавання тегів та вставку готових відповідей. Макроси підвищують вашу продуктивність та спрощують роботу з тікетами.

en: Select a macro on the left to edit it or %1$screate a new one%2$s.
uk_UA: Оберіть макрос з ліва, щоб змінити його чи %1$sстворіть новий%2$s.

[ctx: Number of replies (always plural)]
en: Replies
uk_UA: Відповіді

en: No Data
uk_UA: Немає даних

en: Please upgrade your Helprace plan to enable this feature.
uk_UA: Будь-ласка, змініть тарифний план Helprace, щоб ввімкнути цю функцію.

en: Please ask the account Owner to upgrade Helprace plan to enable this feature.
uk_UA: Будь-ласка, попросіть власника аккаунта змінити тарифний план Helprace, щоб увімкнути цю функцію.

en: This feature is not available in your current plan.
uk_UA: Ця функція недоступна у поточному тарифному плані.

en: You can only have one space in your plan.
uk_UA: У вашому поточному тарифному плані може бути лише один розділ.

en: Please upgrade to unlock more spaces.
uk_UA: Змініть ваш тарифний план, щоб мати можливість додавати більше розділів.

en: Please ask account Owner to upgrade plan in order to add more spaces.
uk_UA: Будь-ласка, попросіть власника аккаунту змінити тарифний план, щоб мати можливість додавати більше розділів.

note: This exception is shown if user tries to save a topic to a space, which has been disabled due to a plan downgrade
en: No changes allowed in this space. It is disabled because there can only be one space in your plan.
uk_UA: Ви не можете змінити цей розділ. Він вимкнений так як у вашому поточному тарифному плані може бути лише один розділ.

en: Please upgrade.
uk_UA: Будь-ласка, змініть план.

en: This space is disabled. You can only have one space in your plan.
uk_UA: Цей розділ вимкнений. Ваш тарифний план дає можливість мати лише один розділ.

en: a day | %d days
uk_UA[0]: день
uk_UA[1]: %d дні
uk_UA[3]: %d днів

note: Part of a phrase, which specifies a moment of time in the past. E.g. '[13 days] ago' or '[2 months] ago'
en: ago
uk_UA: назад

en: Multiple Selection
uk_UA: Множинний вибір

en: All Types
uk_UA: Всі типи

en: Insert Image
uk_UA: Вставити зображення

en: Insert
uk_UA: Вставити

en: Please select an image or insert an image URL first
uk_UA: Спочатку оберіть зображення чи вставте його URL-адресу

en: From the Web
uk_UA: З Інтернету

en: Image URL
uk_UA: URL зображення

en: Please, enter at least %s character | Please, enter at least %s characters
uk_UA[0]: Будь-ласка, введіть принаймні %s символ
uk_UA[1]: Будь-ласка, введіть принаймні %s символи
uk_UA[3]: Будь-ласка, введіть принаймні %s символів

en: Resize image to a specific width (keep aspect ratio)
uk_UA: Змінити розмір зображення до заданої ширини (зі збереженням пропорцій)

en: Hotkeys that work with Ctrl or &#8984;
uk_UA: Гарячі клавіші, які працюють з Ctrl або &#8984;

note: Short form for Sunday
en: SU
uk_UA: НД

note: Short form for Monday
en: MO
uk_UA: ПН

note: Short form for Tuesday
en: TU
uk_UA: ВТ

note: Short form for Wednesday
en: WE
uk_UA: СР

note: Short form for Thursday
en: TH
uk_UA: ЧТ

note: Short form for Friday
en: FR
uk_UA: ПТ

note: Short form for Saturday
en: SA
uk_UA: СБ

en: Next month
uk_UA: Наступний місяць

en: Prev month
uk_UA: Попередній місяць

note: Part of a phrase, which specifies a moment of time in the future. E.g. '[13 days] from now' or '[2 months] from now'
en: from now
uk_UA: з цього моменту

note: Short version of 'January'
en: Jan
uk_UA: Січ

note: Short version of 'February'
en: Feb
uk_UA: Лют

note: Short version of 'March'
en: Mar
uk_UA: Бер

note: Short version of 'April'
en: Apr
uk_UA: Квіт

[ctx: Short form (same as the long form in English, but may be different in other languages)]
en: May
uk_UA: Трав

note: Short version of 'June'
en: Jun
uk_UA: Черв

note: Short version of 'July'
en: Jul
uk_UA: Лип

note: Short version of 'August'
en: Aug
uk_UA: Серп

note: Short version of 'September'
en: Sep
uk_UA: Вер

note: Short version of 'October'
en: Oct
uk_UA: Жовт

note: Short version of 'November'
en: Nov
uk_UA: Лист

note: Short version of 'December'
en: Dec
uk_UA: Груд

en: Attention!
uk_UA: Увага!

en: %1$s of %2$s
uk_UA: %1$s з %2$s

en: Files Failed to Upload
uk_UA: Не вдалося завантажити файли

en: File of this type is not allowed for upload. Here is the list of allowed file types:
uk_UA: Файл цього типу завантажувати не можна. От перелік дозволених типів файлів:

en: Your browser doesn't support drag'n'drop file uploads. Please upgrade.
uk_UA: Ваш браузер не підтримує завантаження файлів за допомогою перетягування. Будь-ласка, оновіть його.

en: Minimal field length is %s
uk_UA: Мінімальна довжина поля: %s

en: Maximal field length is %s
uk_UA: Максимальна довжина поля: %s

en: Pattern does not match
uk_UA: Шаблон не відповідає

en: Invalid email
uk_UA: Некоректний email

en: Invalid site URL
uk_UA: Неприпустима URL-адреса сайту

en: Item is not selected
uk_UA: Елемент не обрано

en: Invalid phone number
uk_UA: Некоректний номер телефону

en: Value must be not empty
uk_UA: Значення не може бути порожнім

en: Invalid number
uk_UA: Неприпустиме число

en: Action
uk_UA: Дія

en: There is no data to display
uk_UA: Немає даних для відображення

en: Selected:
uk_UA: Вибрано:

en: Create
uk_UA: Створити

en: Invite Users
uk_UA: Запросити користувача

en: Change Role
uk_UA: Змінити роль

en: Block
uk_UA: Заблокувати

en: Unblock
uk_UA: Розблокувати

en: Search or view suggestions (Ctrl+/)
uk_UA: Пошук або перегляд пропозицій (Ctrl + /)

en: Saved Replies / Macros
uk_UA: Збережені відповіді / макроси

en: Recover Automatically
uk_UA: Відновити автоматично

en: Submit
uk_UA: Відправити

en: Assign to Me
uk_UA: Призначити мене відповідальним

en: Edit & Recover
uk_UA: Змінити та Відновити

en: Empty Reply
uk_UA: Порожня Відповідь

en: Would you like to send attachment(s) with an empty reply?
uk_UA: Ви бажаєте відправити вкладення з порожньою відповіддю?

en: Automate repeat ticket actions and quickly respond to common requests.
uk_UA: Автоматизуйте повторювані дії над тікетом та швидко відповідайте на стандартні запити.

en: CC:
uk_UA: Копія:

en: Enter a message for an internal note...
uk_UA: Введіть текст внутрішньої замітки...

en: Enter a message to send a reply...
uk_UA: Введіть повідомлення, щоб відправити відповідь...

en: Add Filter
uk_UA: Додати фільтр

en: My Filters
uk_UA: Мої Фільтри

en: SLA Violations
uk_UA: Порушення SLA

en: The free plan allows a single public space only. The space cannot be internal. Please upgrade plan to add restricted or additional spaces.
uk_UA: Безкоштовний тарифний план дозволяє мати тільки один публічний розділ. Це розділ не може бути лише для внутрішнього використання. Будь-ласка, змініть ваш тарифний план, щоб додавати більше розділів, у тому числі розділів для внутрішнього користування.

en: Access denied
uk_UA: Доступ заборонено

en: The file is not valid. There is an error in the row %s.
uk_UA: Цей файл не є припустимим. Рядок %s містить помилку.

en: Login failed
uk_UA: Помилка входу

en: Forum
uk_UA: Форум

en: Unrated
uk_UA: Без оцінки

en: Ticket #
uk_UA: Номер тікета

en: All tickets
uk_UA: Усі тікети

en: %1$s with priority %2$s
uk_UA: %1$s з пріоритетом %2$s

note: Hover hints for SLA on Tickets page, e.g.: "Incidents with priority < Urgent: Must be assigned to an agent within 24 hours and must be solved within 120 hours", "Tickets: Must be assigned to an agent immediately and must be solved within 1 hour"
en: %1$s: Must be assigned to an agent %2$s and must be solved %3$s
uk_UA: %1$s: Повинні бути призначені агентам %2$s та повинні бути виконані %3$s

[ctx: Activity filter]
en: Added
uk_UA: Додав

en: Home
uk_UA: Головна

[ctx: Default first name]
note: If, for whatever reason, Helprace is unable to retrieve user's first name, this one will be used
en: New
uk_UA: Новий

en: Fields To and Subject are required
uk_UA: Поля Кому та Тема повинні бути обов'язково заповнені

en: Your account is not yet activated. For activation follow the link in the confirmation email we've sent you. Can't find the email? %1$sResend confirmation email%2$s.
uk_UA: Ваш аккаунт не активований. Для активації, будь-ласка, відкрийте посилання з листа підтвердження, яке ми вам надіслали. Не можете знайти листа? %1$sНадіслати підтвердження знову%2$s.

en: Email or password you entered is incorrect
uk_UA: Ви ввели невірний email або пароль

en: Please enter valid email address
uk_UA: Будь-ласка, введіть коректну адресу

en: This Helprace account has been suspended. Please contact your Account Owner(s) to resolve the issue.
uk_UA: Цей Helprace аккаунт був заблокований. Будь-ласка, зв'яжіться з власником вашого аккаунту для вирішення цього питання.

en: The Helprace trial has expired. Please contact your Account Owner(s) to subscribe.
uk_UA: Ваша пробна версія Helprace минула. Будь-ласка, зв'яжіться з власником вашого аккаунту для вибору тарифного плану.

en: This email is not yet activated. For activation follow the link in the confirmation email we've sent you. Can't find the email? %1$sResend confirmation email%2$s.
uk_UA: Цю email адресу ще не активовано. Для активації, будь-ласка, відкрийте посилання з листа підтвердження, яке ми вам надіслали. Не можете знайти листа? %1$sНадіслати підтвердження знову%2$s.

en: Authorization failed
uk_UA: Помилка авторизації

en: Check your email for password reset instructions
uk_UA: Перевірте свою електронну пошту для отримання інструкцій по зміні пароля

en: We were unable to find an account with that email address
uk_UA: Ми не змогли знайти аккаунт з такою адресою електронної пошти

en: Unexpected error: %s
uk_UA: Неочікувана помилка: %s

en: Please check your email to activate your account and login
uk_UA: Будь-ласка, перевірте вашу електронну пошту, щоб активувати ваш аккаунт та увійти

en: Your account is activated. Welcome aboard!
uk_UA: Ваш аккаунт активований. Ласкаво просимо на борт!

en: Your account is not activated. Check the activation URL.
uk_UA: Аккаунт не активований. Перевірте URL-адресу активації.

en: Successful registration! You have been logged in.
uk_UA: Вдала реєстрація! Ви увійшли.

en: You cannot delete your primary or the last email address
uk_UA: Не можна видалити свій основний або останній адрес електронної пошти

en: Email deleted successfully
uk_UA: Email видалено успішно

en: Invalid verification code.
uk_UA: Хибний код підтвердження.

en: Email verified.
uk_UA: Email адресу підтверджено.

en: Emails address was set as primary
uk_UA: Адреса електронної пошти була встановлена як основна

en: You are not logged in or this is not your account
uk_UA: Ви не залогінені або це не ваш обліковий запис

en: Email not found.
uk_UA: Email адресу не знайдено.

en: Sad to see you go. Your account was cancelled.
uk_UA: Шкода, що ви йдете. Ваш аккаунт був видалений.

en: No File Provided
uk_UA: Не вказаний файл

en: Failed adding subscription
uk_UA: Не вдалося додати підписку

en: Unsubscribe failed
uk_UA: Відписатися не вдалося

en: Incorrect code
uk_UA: Невірний код

en: Account Info
uk_UA: Обліковий запис

en: subdomain
uk_UA: піддомен

en: Enable these modules by default
uk_UA: Увімкніть ці модулі за замовчуванням

en: Make my Helprace in...
uk_UA: Переведіть мій Helprace на...

en: CREATE MY ACCOUNT
uk_UA: СТВОРИТИ МІЙ АККАУНТ

en: Create Your Profile
uk_UA: Створіть свій профіль

en: Current password is not correct
uk_UA: Поточний пароль не вірний

en: '%value%' is not valid. Characters allowed: A-Z, a-z, 0-9, ~ (tilde), _ (underscore), - (hyphen).
uk_UA: "%value%" неприпустимо. Дозволені символи: A-Z, a-z, 0-9, ~ (тільда),  _ (підкреслення), - (дефіс).

en: This email is already registered
uk_UA: Такий email вже існує

en: Date is in the past
uk_UA: Дата знаходиться в минулому

en: Confirmation Code
uk_UA: Код підтвердження

en: Please add at least one condition and action
uk_UA: Будь-ласка, додайте принаймні одну умову та дію

en: Suspended Tickets
uk_UA: Заблоковані тікети

en: Emails that failed to be converted into tickets end up here
uk_UA: Листи, які не змогли бути перетворені у тікети

en: %s - email already exists
uk_UA: %s - цей email вже існує

en: You can't change your own role
uk_UA: Ви не можете змінити вашу власну роль

en: You can't block yourself
uk_UA: Ви не можете заблокувати себе

en: Primary space can not be deleted
uk_UA: Основний розділ не може бути видалений

en: Invalid vote value. These values are allowed by the current settings: %s
uk_UA: Неприпустиме значення для голосування. Поточні налаштування дозволяють наступні значення: %s

en: Voting for topics in this channel is disabled.
uk_UA: Голосування за темами вимкнено у цьому каналі.

en: %s tag must be present
uk_UA: %s - цей тег повинен бути присутнім

en: %s placeholder must be present
uk_UA: %s - ця змінна повинна бути присутньою

en: %1$s tag must be placed before %2$s placeholder
uk_UA: Тег %1$s повинен знаходитися до змінної %2$s

en: This address already exists
uk_UA: Така адреса вже існує

en: IP range is invalid
uk_UA: Неприпустимий діапазон IP-адрес

en: Your current IP address is outside the IP range you're trying to save. It hasn't been saved to prevent you from blocking yourself.
uk_UA: Ваш поточний IP-адрес знаходиться поза діапазону IP, який ви намагаєтесь зберегти. Він не був збережений, щоб запобігти самоблокуванню.

en: You can import no more than %1$s users at a time. Your file contains %2$s users. No users have been imported.
uk_UA: Не можна імпортувати більше ніж %1$s користувачів одночасно. Ваш файл містить %2$s користувачів. Жодного користувача не було імпортовано.

en: %s user invited | %s users invited
uk_UA[0]: %s користувач запрошений
uk_UA[1]: %s користувача запрошені
uk_UA[3]: %s користувачів запрошені

en: We are testing your email address
uk_UA: Ми тестуємо вашу email адресу

en: Your Helprace Invoice for %1$s - %2$s
uk_UA: Ваш рахунок за Helprace за %1$s - %2$s

en: Action required. Please check your Helprace billing details.
uk_UA: Потрібна дія з вашої сторони. Будь-ласка, перевірте інформацію по сплаті за Helprace.

[ctx: Default space name]
en: General
uk_UA: Загальний

en: Email address does not exist
uk_UA: Email не існує

en: This email address haven't been verified yet. Only verified email can be primary. Please check your inbox for a verification message.
uk_UA: Цей email не був підтверджений. Тільки підтверджений email можна зробити основним. Будь-ласка. перевірте пошту.

en: This email address already exists
uk_UA: Такий email вже існує

en: Edit Category
uk_UA: Редагувати категорію

en: New Topic
uk_UA: Нова тема

en: Ask a Question
uk_UA: Задати питання

en: Report a Problem
uk_UA: Повідомити про проблему

en: Share an Idea
uk_UA: Запропонувати ідею

en: Give Praise
uk_UA: Подякувати

en: Post an Update
uk_UA: Опублікувати новину

en: Post an Article
uk_UA: Опублікувати статтю

en: All Questions
uk_UA: Усі питання

en: All Problems
uk_UA: Усі проблеми

en: All Articles
uk_UA: Усі статті

en: All Ideas
uk_UA: Усі ідеї

en: All Praise
uk_UA: Усі подяки

[ctx: User activity record]
en: Deleted
uk_UA: Видалив

[ctx: User activity record]
en: Edited
uk_UA: Відредагував

[ctx: User activity record]
en: Enabled
uk_UA: Включив

[ctx: User activity record]
en: Disabled
uk_UA: Відключив

[ctx: User activity record]
en: Unmarked Best
uk_UA: Зняв відмітку "краща відповідь"

[ctx: User activity record]
note: User activity. Shown when a user had added or replied to a topic, and thus was automatically subscribed to the topic acitivity (i.e. he started to follow it automatically)
en: Auto Followed
uk_UA: Автопідписка

en: Services
uk_UA: Сервіси

en: Departments
uk_UA: Відділи

en: All Products
uk_UA: Усі продукти

en: All Services
uk_UA: Усі сервіси

en: All Forums
uk_UA: Усі форуми

en: All Departments
uk_UA: Усі відділення

en: Select Space
uk_UA: Обрати розділ

en: Select Product
uk_UA: Обрати продукт

en: Select Service
uk_UA: Обрати сервіс

en: Select Forum
uk_UA: Обрати форум

en: Select Department
uk_UA: Обрати відділ

[ctx: Ticket status]
en: Answered
uk_UA: Відповів

en: We are working on a response for you
uk_UA: Ми працюємо над відповіддю для вас

en: We are waiting for you to respond
uk_UA: Ми чекаємо вашої відповіді

en: This request has been solved
uk_UA: Цей запит вирішено

en: Tasks
uk_UA: Завдання

en: Incidents
uk_UA: Інциденти

en: Guest
uk_UA: Гість

en: Daily Summary for %s
uk_UA: Щоденний дайджест для %s

note: Reason for email suspension
en: Automatic email processing failed
uk_UA: Збій автоматичної обробки пошти

note: Reason for email suspension
en: Validation errors
uk_UA: Помилки при ліквідації

en: Not implemented
uk_UA: Не реалізовано

en: Your account is already activated
uk_UA: Ваш аккаунт вже активовано

en: Unauthorized
uk_UA: Неавторизовано

en: Unknown file format
uk_UA: Невідомий формат файлу

en: Object or page not found. It might have been removed. Please, go back and refresh the page.
uk_UA: Об'єкт або сторінка не знайдена. Можливо, він видалений. Будь-ласка, поверніться назад та оновіть сторінку.

en: API Rate limit exceeded
uk_UA: Перевищено обмеження частоти API запитів

en: Too Many Requests
uk_UA: Забагато запитів

en: The alias doesn't seem to be working yet. Domain Alias setting on this page haven't been saved. You would need to enter it again later. Please check your DNS records if it isn't working for more than 48 hours.
uk_UA: Схоже, що ваш особистий домен поки що не працює. Налаштування "Особистий домен" на цій сторінці не було збережено. Вам необхідно буде зберегти його пізніше. Будь-ласка, перевірте DNS записи, якщо протягом 48 годин він не запрацює.

en: This alias is reserved (already in use)
uk_UA: Цей псевдонім зарезервований (вже використовується)

en: Add Topic
uk_UA: Додати Тему

en: Edit Topic
uk_UA: Редагувати тему
